logo tourism

  • 010418
  • 250418
  • efekt-metelika
  • we-will-rock-you
  • 130418

Учасники з усієї України демонстрували таланти на конкурсі «Полтавська весна»

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

IMG 7918

13-14 квітня у приміщенні Полтавського музичного училища ім. М. В. Лисенка відбувся Відкритий регіональний конкурс молодих виконавців на мідних духових інструментах серед студентів вищих мистецьких навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації «Полтавська весна». Конкурс всеукраїнського формату, який раз на два роки проводиться за підтримки Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації.
Конкурс був започаткований Полтавським музичним училищем ім. М. В. Лисенка ще у 2000 році. Цього року у ньому взяли участь 33 учасники з Полтави, Києва, Вінниці, Черкас, Тернополя, Хмельницького, Кам’янського, Дніпра, Запоріжжя та Сум.

Підведення підсумків проведення обласного літературного конкурсу «Відлуння заповітів земляків Полтавської обласної малої академії наук

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

IMG 7818

13 квітня 2018 року у приміщенні Полтавської бібліотеки для юнацтва ім. Олеся Гончара відбулася презентація літературно-художнього видання «Відлуння заповітів земляків»: Альманах художніх творів учнів-членів Полтавської обласної малої академії наук – переможців літературного конкурсу. – Полтава: Полтавський літератор 2017. Випуск 1, 2, 3.
У цей день підбили підсумки трирічної роботи учнів. Конкурс відбувся у двох номінаціях: наукова дослідницька робота, літературна творчість. Переможці другої номінації мали змогу особисто презентувати свої роботи.

Відбулася прес-конференція з нагоди 120-ї річниці з дня народження Патріарха Мстислава

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

IMG 7718

12 квітня 2018 року у приміщенні Полтавської обласної державної адміністрації (Прес-центр ОКІА «Новини Полтавщини») відбулась прес-конференція з нагоди 120-річчя з дня народження першого Патріарха Української автокефальної православної церкви Мстислава.
Захід відбувся за участю високопреосвященого Афанасія, архієпископа Харківського і Полтавського УАПЦ, ігумена Антонія (Бондарця), секретаря консисторії, ієрея Олександра Горая, голови відділу місійності та культури консисторії, прес-секретаря консисторії, голови Полтавського міського православного сестринства святої княгині Ольги, Валентини Шемчук.

Про проведення роботи щодо підтвердження звань «народний (зразковий) аматорський колектив (студія)» у м. Горішні Плавні

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

IMG 7618

10 квітня 2018 року в міському Палаці культури і творчості міста Горішні Плавні пройшов звітний концерт аматорських колективів на предмет підтвердження звань «народний» та «зразковий». У концерті взяли участь 14 творчих колективів, всього 216 учасників.
Мистецькі колективи представили членам обласної атестаційної комісії якісно підготовлені, професійно виконані, з різноманітним репертуаром, підібраним відповідно до кожної вікової категорії учасників творчих гуртків – звітні програми.

Полтавська авторка Олена Колінько презентувала свій твір юним читачам

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

IMG 7518

10 квітня 2018 року у мистецькій вітальні Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Олеся Гончара відбулася презентація нової книжки полтавської авторки Олени Колінько «Шпалереон », це казкова історія про пригоди друзів у фантастичній країні.
На заході були присутні другокласники ЗОШ №5, школярі познайомились з цікавими пригодами юних персонажів у країні «Шпалереон», авторка розповіла про сюжет книги. Також маленькі відвідувачі разом з письменницею пограли в гру «Крокодил», такий персонаж є у казці.

Про призначення директора Департаменту

. Опубліковано у Оперативна інформація

rozp74 2018

Відповідно до розпорядження голови Полтавської облдержадміністрації від 11.04.2018 № 74-к директором Департаменту культури і туризму облдержадміністрації призначено ВОЖДАЄНКО Валентину Володимирівну.

У Карлівці проведено обласне свято «Воскресни, Писанко!»

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

IMG 7418

9 квітня 2018 року в місті Карлівці було проведено обласне традиційне свято «Воскресни, Писанко!», яке щорічно проводиться на відзначення Світлого Христового Воскресіння.
У Карлівському районному будинку культури гості свята мали можливість ознайомитися з чудовою виставкою робіт майстрів народної творчості Полтавщини, помилуватися барвистими писанками, шкрябанками, дряпанками та мальованками, взяти участь у цікавих майстер-класах у великодній арт-майстерні.

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання