logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

Вирішували питання державного замовлення для двох культурно-мистецьких закладів Полтавщини

. Опубліковано у Гадяцькому училищу культури - 80

У Гадячі вирішували питання кількості державного замовлення для двох культурно-мистецьких закладів Полтавщини: Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського та Полтавського музичного училища ім. М.В.Лисенка.

Гадяцьке училище культури відсвяткувало 80-річний ювілей

. Опубліковано у Гадяцькому училищу культури - 80

Ювілей заклад має святкувати  у вересні, але вересень це не зовсім зручний для навчального закладу час. Саме зараз випускають 4-ті курси , і заклад  вирішив показати свій творчий звіт у повній красі.

До 80-річчя від дня заснування Гадяцького училища культури ім.І.П.Котляревського

. Опубліковано у Гадяцькому училищу культури - 80

image020

Сьогодні ми живемо у неспокійному світі. Криза духовності людства нині є найбільшою проблемою світу. Кожна людина повинна пам'ятати, що відродження в Україні починається і з неї також. Тож питання збереження культури, відродження духовності зараз набувають особливої актуальності. Як завжди провідну роль у цьому на Полтавщині виконує Гадяцьке училище культури імені І.П. Котляревського.

Студенти Гадяцького училища культури ім. І.П. Котляревського взяли участь у ХІІ Відкритій олімпіаді з рисунка,

. Опубліковано у Гадяцькому училищу культури - 80

image0001

18 квітня 2015 року студенти ІІ, ІІІ курсів спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво» Гадяцького училища культури ім. І.П. Котляревського взяли участь у ХІІ Відкритій олімпіаді з рисунка, що відбулась у Полтавському національному технічному університеті ім. Ю. Кондратюка на факультеті «Архітектура».

Всеукраїнський день баяна та акордеона відзначили у Гадячі

. Опубліковано у Гадяцькому училищу культури - 80

image00001

22 квітня 2015 року студенти та викладачі спеціалізації «Народно-інструментальне мистецтво» завітали з концертною програмою «Грай, мій баян» до Гадяцької спеціалізованої школи № 4 І–ІІІ ступенів. Концерт відбувся у рамках відзначення Всеукраїнського дня баяна та акордеона.
Різноманітність жанрів, стилів і форм продемонстрували учасники концерту. У їх виконанні прозвучали варіації на теми народних пісень і танців, твори українських та зарубіжних композиторів, сучасна музика.

Мистецьке диво у Полтаві.

. Опубліковано у Гадяцькому училищу культури - 80

image0001

23 квітня у Полтавському художньому музеї (галерея мистецтв) ім. Миколи Ярошенка відбулося відкриття Виставки декоративно-прикладної творчості студентів та викладачів Гадяцького училища культури ім. І.П. Котляревського.
По справжньому дивовижна експозиція виставки містить дипломні та курсові роботи студентів, виконані у різних художніх техніках,

Історія училища у спогадах ветеранів циклової комісії «Народне інструментальне мистецтво»

. Опубліковано у Гадяцькому училищу культури - 80

image00004

У рамках святкування 80-річного ювілею Гадяцького училища культури ім. І.П. Котляревського проводиться цикл зустрічей «Історія училища у спогадах ветеранів» з ветеранами навчального мистецького закладу.

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання