logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

Семінар-нарада керівників установ культури новостворених ОТГ Полтавщини

. Опубліковано у Децентралізація

2-3 березня 2017 року на базі Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського проведено семінар-нараду керівників підрозділів з керівництва установами культури новостворених об’єднаних територіальних громад Полтавської області.

Євген Нищук обговорив з керівниками обласних структурних підрозділів актуальні проблеми діяльності закладів культури в умовах децентралізації

. Опубліковано у Децентралізація

Сьогодні, 24 лютого, у Національному заповіднику «Софія Київська» під головуванням Міністра культури України Євгена Нищука відбулася нарада за участю керівництва відомства та керівників структурних підрозділів у галузі культури обласних, Київської міської державної адміністрації.

Презентовано Концепцію "Децентралізація: сектор Культура"

. Опубліковано у Децентралізація

 

20 січня на стратегічній сесії щодо децентралізації у сфері культури визначено матрицю реформи, операційні цілі та завдання на 2017 рік. Сесію ініційовано Мінрегіоном спільно з Мінкультом, Мінфіном, представниками Проектного офісу секторальної децентралізації  та Проекту EDGE. Участь у заході взяв Міністр культури України Євген Нищук.

Мінкультури пропонує механізми збереження та розвитку мереж мистецьких шкіл в умовах запровадження децентралізації

. Опубліковано у Децентралізація

Останнім часом серед керівників та педагогічних працівників зростає занепокоєння щодо подальшої долі мистецьких шкіл, збурене неправдивою інформацією, яка поширюється окремими громадськими діячами. Зокрема, поширюється невірна інформація щодо планів Міністерства перетворити мистецькі школи на гуртки, що призведе до знищення в них ланки початкової професійної мистецької освіти і до закриття шкіл.

Презентовано проект Національного звіту про результати збору і визначення індикаторів впливу культури на соціально-економічний розвиток в Україні

. Опубліковано у Децентралізація

Перший заступник Міністра культури України Світлана Фоменко взяла участь у презентації проекту Національного звіту про результати збору і визначення індикаторів впливу культури на соціально-економічний розвиток в Україні, розроблених за методологією ЮНЕСКО.

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання