2016-06-06 131357



  • 00193
  • 00192

Перелік колективів художньої самодіяльності Полтавської області, які мають звання "зразковий" (станом на 11.06.2014)

. Опубліковано у Зразкові колективи

Великобагачанський район
«зразковий аматорський»:


1. Студія естрадної хореографії «Престиж» районного методичного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи;
2. Хореографічний колектив «Соняшник» районного методичного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи;
3. Естрадно-цирковий колектив «Мрія» Попівського сільського клубу.

Гадяцький район
«зразковий аматорський»:


1. Ансамбль скрипалів «Чарівний смичок» районного будинку культури;
2. Вокальний гурт «Вікторія» районного будинку культури;
3. Ансамбль танцю «Модерн» дитячої студії естетичного виховання училища культури імені І.П.Котляревського;
4. Хореографічний колектив «Ластівка» Березоволуцького сільського будинку культури.

Глобинський район
«зразковий аматорський»:


1. Духовий оркестр «Гусарики» Гриньківського сільського будинку культури;
2. Хореографічний колектив «Родзинка» Градизького Зонального будинку культури «Україна»;
3. Хореографічний колектив «Манжелія» Манжеліївського сільського будинку культури;
4. Хореографічний колектив «Бонжур» Градизької дитячої музичної школи
імені О.Білаша;
5. Вокальний гурт «Первоцвіт» дитячої школи мистецтв.

Гребінківський район
«народний аматорський»:


1. Хор «Магістраль» локомативного депо смт Гребінка Південної залізниці;
2. Хор «Берегиня» районного будинку культури.

Диканський район
«зразковий аматорський»:


1. Хореографічний колектив «Квітограй» районного будинку культури;
2. Хореографічний колектив «Нове покоління» Стасівського сільського будинку культури.

Зіньківський район
«зразковий аматорський»:


1. Хореографічний колектив «Спалах» районного будинку культури;
2. Студія декоративно-ужиткового мистецтва «Погляд» районного будинку культури.
Карлівський район
«зразковий аматорський»:
1. Хореографічний колектив «Радість» районного будинку культури;
2. Хореографічний колектив «Веселка» Ланнівського будинку культури;
3. Хореографічний колектив «Світанок» Климівського сільського будинку культури;
4. Студія образотворчого мистецтва школи-гімназії №5.

Кобеляцький район
«зразковий аматорський»:


1. Хореографічний колектив «Радість» дитячої музичної школи.

Козельщинський район
«зразковий аматорський»:


1. Хореографічний колектив «Данс-квартал» районного будинку культури;
2. Хореографічний колектив «Джерельце» районного будинку культури;
3. Хореографічна студія «Ангаш» районного будинку культури.

Котелевський район
«зразковий аматорський»:


1. Вокальний ансамбль «Мрія» дитячої музичної школи.

Кременчуцький район
«зразковий аматорський»:


1. Цирк «Арлекін» Піщанського Центру культури і дозвілля.

Лохвицький район
«зразковий аматорський»:


1. Хореографічний колектив «Зорецвіт» Сенчанської школи естетичного виховання;
2. Хореографічний колектив «Радість» районного будинку культури;
3. Циркова студія «Сюрприз» Сенчанського будинку дитячої та юнацької творчості.

Лубенський район
«зразковий аматорський»:


1. Вокальний ансамбль «Калинонька» Засульського сільського будинку культури;
2. Хореографічний колектив «Калинка» Березотіцького сільського будинку культури;
3. Хореографічний коллектив «Водограй» районного будинку культури;
4. Ансамбль фольклорного танцю «Перлина» районного будинку культури.


Машівський район
«зразковий аматорський»:


1. Вокальний ансамбль «Горошини» районного будинку культури;
2. Ансамбль народного танцю «Відродження» районного будинку культури.

Миргородський район
«зразковий аматорський»:


1. Ансамбль народної пісні і музики «Барвіночок» Попівського сільського будинку культури;
2. Хореографічний колектив «Мрія» Клюшниківського сільського будинку культури.

Новосанжарський район
«зразковий аматорський»:


1. Естрадно-хореографічний колектив «Дивосвіт» районного Центру культури і дозвілля;
2. Естрадно-хореографічний колектив «Веселка» Новосанжарського навчально-виховного комплексу;
3. Естрадно-хореографічний колектив «Ластівки» Драбинівськоної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Оржицький район
«зразковий аматорський»:


1. Хор районного будинку культури;
2. Духовий оркестр Зарізького сільського будинку культури;
3. Хореографічний колектив «Кришталевий чобіток» Лазірківського будинку дитячої та юнацької творчості;
4. Хореографічний колектив «Мрія» БК ТОВ «Оржицький цукровий завод» смт Новооржицьке.

Пирятинський район
«зразковий аматорський»:


1. Хореографічний колектив «Стиль» Пирятинської школи естетичного виховання.

Решетилівський район
«зразковий аматорський»:


1. Хореографічний ансамбль «Зоряна» Центру культури і дозвілля «Оберіг»;
2. Театр танцю «Гврмонія» районного будинку культури.

Семенівський район
«зразковий аматорський»:


1. Духовий оркестр Василівського сільського клубу.

Хорольський район
«зразковий аматорський»:


1. Духовий оркестр Шишаківського сільського будинку культури.

Чорнухинський район
«зразковий аматорський»:


1. Духовий оркестр районного Центру культури і дозвілля.

Чутівський район
«зразковий аматорський»:


1. Ансамбль танцю «Капітошка» будинку дитячої та юнацької творчості.

Шишацький район
«зразковий аматорський»:


1. Ансамбль естрадного танцю «Ритм» спеціалізованої школи еколого-українознавчого профілю імені В.І.Вернадського;
2. Хореографічний колектив «Зірки надії» обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей.

м. Лубни
«зразковий аматорський»:


1. Колектив естрадного танцю «Глорія» міського будинку культури;
2. Колектив естрадного танцю «Стиль» міського будинку культури.

м. Миргород
«зразковий аматорський»:


1. Хореографічний ансамбль «Джерельце» Палацу культури курорту «Миргород».

м. Комсомольськ
«зразковий аматорський»:


1. Шоу-гурт «Парне молоко» КП «Комсомольський Палац культури та творчості»;
2. Ансамбль народного танцю «Веселка» КП «Комсомольський Палац культури та творчості»;
3. Школа танцю «Джаз модерн Рема», м. Комсомольськ;
4. Хореографічниа студія «Ясочка» КП «Комсомольський Палац культури та творчості».

м. Полтава
«зразковий аматорський»:


1. Вокальна студія творчого центру Наталії Май міського будинку культури;
2. Театр масових видовищ «Полтавські балаболки» міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко;
3. Хореографічний колектив «Пірует» міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко;
4. Хореографічний ансамбль «Гарний настрій» міського будинку культури;
5. Хореографічний колектив «Арабески» міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко;
6. Хореографічний колектив «Юнона» міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко;
7. Хореографічний колектив «Соколики» інституту економіки та менеджменту «Світоч»;
8. Цирк «Молодість» міського будинку культури.
9. Вокальний ансамбль «Перлинки» міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко;
10. Ансамбль скрипалів «Фантазія» міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко;
11. Театр «Екстрім» міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко;
12. Театр «Шок» міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко;
13. Хореографічний колектив «Карамболь» міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко;
14. Дитяча хореографічна студія «Каприз» Будинку науки і техніки Полтавської дирекції залізничних перевезень Південної залізниці.

м. Кременчук
«зразковий аматорський»:


1. Хор «Каламбур» Центру культури, спорту і дозвілля ПАТ «Укртатнафта»;
2. Хор медичного коледжу;
3. Вокальний ансамбль «Задзеркалля» міського Палацу культури;
4. Вокальна студія «Angels» Палацу культури імені І.Ф. Котлова;
5. Ансамбль пісні і танцю «Дитячий світ» міського Палацу культури;
6. Джаз-степ-танц-клуб «Міленіум» міського Палацу культури;
7. Ансамбль сучасного танцю «Non-stop» Палацу культури імені І.Ф. Котлова;
8. Ансамбль естрадно-спортивного танцю «Каприз» Центру культури, спорту і дозвілля ПАТ «Укртатнафта»;
9. Колектив естрадно-спортивного танцю «Орхідея» клубу «Прометей» об'єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання;
10. Ансамбль бального танцю «Айстра» Палацу культури імені І.Ф.Котлова;
11. Колектив східного танцю «Хабібі» Палацу культури імені І.Ф.Котлова;
12. Ансамбль народного танцю «Сузір'я Дніпра» міського Палацу культури;
13. Ансамбль народного танцю «Радість» Центру культури, спорту і дозвілля
ПАТ «Укртатнафта»;
14. Цирк «Марія» Центру культури, спорту і дозвілля ПАТ «Укртатнафта».

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання