logo tourism

  • 010418
  • 250418
  • efekt-metelika
  • we-will-rock-you
  • 130418

День Гадяцького коледжу культури і мистецтв

. Опубліковано у Новини регіонів

IMG 7118

Доброю традицією стало щовесни, у рамках Дня Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського, проводити обласні конкурси серед творчо обдарованої молоді. Тож і цього року, 30 березня, перед конкурсантами з усієї Полтавщини гостинно відчинилися двері гадяцького навчального закладу.
Вітаючи прибулих у стінах коледжу, його директор А.М. Насменчук наголосив, що причетність юного покоління до культури та мистецтва відкриває для них нові горизонти життя, дозволяє прилучитися до створення оновленого генофонду нації.

З кожним роком розширюється «географія» прибулих, збільшується кількість учасників, помітно зростає рівень виконавської майстерності: на пісенний конкурс «Душі пісенної криниця» зареєструвалося 32 конкурсанти, на регіональний конкурс образотворчого мистецтва «Барви рідної землі» – 38, на конкурс читців «Поетична зірка» – 19 учасників, на конкурс гри на народних інструментах «Веселкові акорди» – 19 ансамблів та 45 конкурсантів-солістів, а бажаючих взяти участь у Відкритому конкурсі народно-сценічного танцю «Джерела надії» було 400 учасників. Загалом Гадяцький коледж культури прийняв цього дня більше півтисячі гостей з 10-ти районів області – конкурсантів та їх керівників – усі вони отримали нагоду ближче познайомитися з діяльністю коледжу культури і мистецтв, його традиціями та перспективами.
Журі конкурсів було вельми представницьке, досить тільки назвати голів: Н. Іванченко – заслужена артистка України, А. Насменчук, М. Гузій, А. Темник – заслужені працівники культури України, Л. Богодиста – директор Обласного методичного кабінету навчальних закладів культури і мистецтв, М. Гуржій – заступник директора Обласного методичного кабінету навчальних закладів культури і мистецтв, Л. Супрунова – провідний методист обласного Центру народної творчості та культурно-освітньої роботи.
Переможцями конкурсів творчо обдарованої молоді цього року стали:
Обласного пісенного конкурсу учнів мистецьких та загальноосвітніх навчальних закладів «Душі пісенної криниця»:
– Даниленко Тамара Андріївна (Чорнухинська початкова спеціалізована школа естетичного виховання, керівник – Даниленко В.В.) –Гран Прі;
– Хачатрян Елеонора Аліківна (Хорольський початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад, керівник – Бовкун В.Е., концертмейстер – Шевченко Г.Г.) та зразковий вокальний ансамбль «Калинонька» (Засульська ЗОШ I–III ступенів, Лубенського району, керівник – Чубенко А.І.) поділили I місце;

Обласного конкурсу читців «Поетична зірка»
у номінації «Індивідуальне художнє читання»:
– Піньковська Анастасія Олегівна («Колегіум мистецтв у Опішні», керівник – Даценко А.О.) – Гран Прі;
Литвиненко Владислав Юрійович (Погребняківська ЗОШ І–ІІІ ступенів, Семенівського району, керівник – Мироненко В.В.) – Диплом І ступеня;
– Лісовська Вікторія Сергіївна (Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості, керівник – Зубенко С.В.) – Диплом І ступеня;
у номінації «Групове читання»:
– арт-студія «Браво» (Полтавський Палац дитячої та юнацької творчості, керівник – Зубенко С.В.).

Регіонального конкурсу образотворчого мистецтва «Барви рідної землі»
у номінації «Живопис»:
– Цілуйко Юлія (Глобинська дитяча школа мистецтв, викладач – Кошиль В.Г.) – Гран Прі;
– Старченко Денис (Глобинська дитяча школа мистецтв, викладач – Кошиль В.Г.) та Дубовик Аліна (Гадяцька дитяча музична школа, викладач – Даниленко В.О.) поділили І місце.

Обласного конкурсу виконавської майстерності гри на народних та духових інструментах учнів мистецьких та загальноосвітніх навчальних закладів, аматорських дитячих колективів «Веселкові акорди» у номінації «Ансамблі народних та духових інструментів»
(молодша вікова категорія):
– ансамбль бандуристів (Зіньківська дитяча музична школа, керівник – Ремньова Н.П.) та ансамбль бандуристів (Гадяцька дитяча музична школа, керівник – Тоцька С.М.) – Диплом І ступеня;
старша вікова категорія:
– квартет мідних духових інструментів (Зіньківська дитяча музична школа, керівник – Пилипенко О.О.) – Диплом І ступеня;

у номінації «Сольна гра» (баян, акордеон) (молодша вікова категорія):
– Лавріненко Владислава Романівна (Миргородська дитяча музична школа, керівник – Величко Ю.А.) – Гран Прі;
Мельник Дарина Юріївна (Хорольський початковий спеціалізований навчальний заклад, керівник – Темник А.І.) та Котенко Максим Олександрович (Градизька дитяча музична школа, керівник – Соколовський Г.Л.) – Диплом І ступеня;
(старша вікова категорія):
– Волощенко Денис Миколайович (Козельщинська дитяча музична школа, керівник – Чопенко О.І.) – Диплом ІІ ступеня;

у номінації «Солісти» (молодша вікова категорія):
– Берест Єгор (Зіньківська дитяча музична школа, керівник – Ремньова Н.П.) – Гран Прі;
– Гайворонська Анна Дмитрівна (Полтавська дитяча музична школа № 3 ім. Б. Гмирі, керівник – Ступак А.В.), Грищенко Анастасія Олександрівна (Лучанська дитяча музична школа, керівник – Заяра І.О.), Москаленко Анастасія Юріївна (Лохвицька дитяча музична школа ім. І.О. Дунаєвського, керівник – Гармаш Т.В.), Никифоров Максим Олександрович (Лубенська дитяча музична школа, керівник – Мисник О.Є.), Панкіна Марія Олександрівна (Лохвицька дитяча музична школа ім. І.О. Дунаєвського, керівник – Уткіна Н.Є.), Шулик Олександр Ігорович (Опішнянська дитяча музична школа, керівник – Пиляй М.В.) – Дипломи І ступеня;


у номінації «Солісти» (старша вікова категорія):
– Бишевич Євген Костянтинович (Лубенська дитяча музична школа, керівник – Потенко Л.В.), Визір Сергій (Зіньківська дитяча музична школа, керівник – Найда В.А.), Даниленко Тамара Андріївна (Чорнухинська спеціалізована школа естетичного виховання, керівник – Даниленко В.В.) – Дипломи І ступеня;

Відкритого конкурсу хореографічного мистецтва «Джерела надії» (І вікова категорія):
– зразковий аматорський колектив народного танцю «Сузір’я» Глобинського міського Будинку культури (керівник – Сергій Рибальченко) – Гран-прі; – зразковий хореографічний колектив «Зорецвіт» (Сенчанська дитяча музична школа, керівник – Каріна Сердюк) та зразковий танцювальний колектив «Веселка» (Ланнівський, керівник – Тамара Лисяк) – Дипломи І ступеня;
(ІІ вікова категорія):
– аматорський народний ансамбль «Юність» (Лубенський міський Будинок культури (керівник – Анатолій Царюк) – Гран Прі;
– зразковий дитячий хореографічний колектив «СТИЛЬ» (Пирятинська школа естетичного виховання, керівник – Віталіна Ющенко) та зразковий аматорський ансамбль танцю «Ластівка» (Березоволуцький сільський Будинок культури Гадяцького району, керівник – Марія Титаренко) – Диплом І ступеня.
Члени журі одностайно визнали, що підготовка цьогорічних учасників заслуговує на увагу – тому насамперед слід завдячувати учителям юних обдарувань, їх художнім керівникам. Тож нехай і надалі не міліють мистецькі джерела нашої славної Полтавщини, яку не дарма називають колискою творчих талантів.

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання