logo tourism

 • афіша Кочубеївскі скарби.11JPG
 • 25 квітня
   
   
 • укргрузфест2019jpg
 • кабачок 2019 1
 • 5 конкурсів Гадяч
 • Афіша 24

«ДИВО ПИСАНКОВЕ»

. Опубліковано у Оперативна інформація

000075

Саме таку назву носить великодня виставка, відкриття якої відбулося 19 квітня у виставковій залі Гадяцького історико-краєзнавчого музею. Організували виставку викладачі та студенти спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво» Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І. П. Котляревського.

На відкритті виставки виступили заступник директора з навчально-методичної роботи Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І. П. Котляревського                           Л.М. Харковина, заступник голови Гадяцької райдержадміністрації                                 С.М. Бондаренко, виконуюча обов’язки директора історико-краєзнавчого музею Н.Д. Судакова, голова циклової комісії викладачів декоративно-прикладного мистецтва І.Г. Середа, провідний фахівець з екологічної освіти О.О. Зозуля, благочинний Гадяцького району Української православної церкви, настоятель Свято-Михайлівської церкви Олег Пограничний.

До уваги представників музейної сфери Полтавщини та причетних організацій

. Опубліковано у Оперативна інформація

000072

З метою виходу музейної справи регіону на якісно новий рівень Департамент культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації ініціює створення галузевого дорадчого органу, до складу якого мають можливість увійти представники музейної сфери Полтавщини та причетних організацій. Головною метою створення такої інституції є реалізація та захист професійних, культурних, освітніх, наукових та інших спільних інтересів учасників організації, а також вирішення актуальних питань галузі.

Департамент готовий приймати пропозиції стосовно участі та роботи дорадчого органу. Свої рекомендації надсилайте на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. в термін до 06 травня 2019 року.

Департамент залишає за собою право відбору учасників та пропозицій стосовно роботи вище вказаного дорадчого органу.

ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЕКТУ "АВТЕНТИЧНА УКРАЇНА", РЕАЛІЗОВАНОГО МІНКУЛЬТУРИ У СПІВПРАЦІ З КОМПАНІЄЮ GOOGLE УКРАЇНА

. Опубліковано у Оперативна інформація

25-а Міжнародна туристична виставка UITT «Україна - подорожі та туризм» (м. Київ)

. Опубліковано у Оперативна інформація

000043

27-29 березня 2019 року у м. Київ відбудеться 25-а Міжнародна туристична виставка UITT «Україна - подорожі та туризм».

UITT - це місце для спілкування у напрямку розвитку туризму тисячі його учасників та відвідувачів. Щороку тут зустрічаються представники міжнародних туристичних організацій, національних і регіональних туристичних комітетів, туристичних операторів та туристичних агентств, представників державних структур, авіа, готелів, перевізників, медіа та активних туристів.

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання