logo tourism

  • 260618
  • teatr l 0618
  • Наталка Полтавка
  • 290618

Регіональний фестиваль народної творчості „Барви Хорольщини“ зустрічав своїх гостей

. Опубліковано у Оперативна інформація

Image00001

17 червня 2017 року за сприяння Управління культури Полтавської облдержадміністрації, Хорольської райдержадміністрації та районної ради, відділу культури і туризму райдержадміністрації в мальовничому куточку Хорольщини на березі водоймища Голубиха відбувся одинадцятий традиційний регіональний фестиваль народної творчості „Барви Хорольщини“.

Фестиваль організовано з метою популяризації культурних надбань, розвитку народної творчості, виявлення нових талантів, підтримки аматорських колективів, демонстрації кращих співацько-виконавських традицій, обміну творчим досвідом. Офіційне відкриття свята розпочалося з привітання учасників та глядачів головами райдержадміністрації Звірко Л.М. та районної ради Мартюк В.А., директором комунальної установи „Обласного центру народної творчості і культурно-освітньої роботи“, заслуженим працівником культури України Соколовим Д.О.

60 кращих аматорських вокальних колективів, троїстих музик, гармоністів з Хорольського, Великобагачанського, Оржицького, Лубенського, Пирятинського, Гребінківського, Семенівського, Решетилівського, Кобеляцького районів взяли участь у фестивалі.

Вперше було проведено презентацію сучасного українського костюма, в якому взяли участь представниці з 13-ти територіальних громад району.

Не залишилося поза увагою яскраве дійство – свято „Варенички мої духмяні“ під час якого господині району пригощали всіх, хто завітав на свято, смачними варениками. Окрасою свята також стала виставка короваїв.

Вся площа навколо концертного майданчика була заповнена різноманітними виставками-продажами образотворчого та декоративно- прикладного мистецтва народних умільців. Хорольський центр дитячої та юнацької творчості представив роботи своїх вихованців та одночасно провів майстер-класи для всіх охочих навчитися виготовляти вироби з декоративної глини, бісероплетіння тощо. Центральна районна бібліотека представила виставку „Літературна Хорольщина“. Розповсюджувалася друкована продукція про туристичні можливості району.

Image00002Image00003Image00004Image00005Image00006

Спонсором заходу виступив депутат Полтавської обласної ради Фахраддін Аладдінович Мухтаров, який надав фінансову допомогу та завдяки якому були вручені заохочувальні призи для конкурсантів.

До організації свята народної творчості долучилися Вишняківська сільська рада, приватний підприємець Олег Баканов.

Фестиваль мав успіх у глядачів, які приїхали на фестиваль не лише з нашого району. Це свідчить про те, що є майбутнє у такого колоритного мистецького заходу як „Барви Хорольщини“.

Популярні сторінки

Важливі посилання