logo tourism

  • 220219
  • pori-roku-bogdana-pivnenko1
  • IMG-5541047fe46ec9ed980993188457ab64-V
  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG

Щодо вакантних посад у Полтавському академічному обласному театрі ляльок

. Опубліковано у Оперативна інформація

 

Відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового  складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого Наказом Міністерства культури України від    01.07.2016 року № 497,   ПОЛТАВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ ТЕАТР ЛЯЛЬОК   ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД:

      -  Артист-ляльковод ІІ категорії -  2 одиниці;

      -  Керівник   літературно-драматичної  частини - 0,5 одиниці;

      - Асистент режиссера – 1 одиниця.

        Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

       На посаду артиста-ляльковода ІІ категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи, вік до 35 років.

     На посаду керівника   літературно-драматичної  частини: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр,спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією не менше 3 років.

      На посаду асистента режисера: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст,бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією помічника головного режисера для спеціаліста – не менше 3 років, бакалавра –не менше 5 років.

       Перелік документів для подачі заявки на участь в конкурсі:

 -         Заява на участь в конкурсі;

-         Особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;

-         Копія документа,що посвідчує особу;

-         Копія трудової книжки (за наявності);

-         Копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;

-         Творче резюме, портфоліо.

Документи для участі в конкурсі на заміщення вакантних посад приймаються за адресою: м.Полтава вул.Пушкіна № 32 кабінет № 6.

    Кінцевий строк прийому документів:  28 травня 2018 року.

  По закінченню терміну прийому документів  29.05.2018 року об 11.00 буде проведено ІІ тури конкурсу в приміщені Полтавського академічного обласного театру ляльок за адресою: м.Полтава вул.Пушкіна,32 кабінет № 7.

    Телефони для довідок: (0532) 608994, e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Повідомляємо, що 29 травня 2018 року в Полтавському академічному обласному театрі ляльок не відбувся конкурс на заміщення вакантних посад у зв’язку з відсутністю поданих заяв.
Про проведення наступного конкурсу буде оголошено.

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання