logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

Щодо вакантних посад у Полтавському академічному обласному театрі ляльок

. Опубліковано у Оперативна інформація

 

Відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого Наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 року № 497 ПОЛТАВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ ТЕАТР ЛЯЛЬОК ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД:

-  артиста-ляльковода ІІ категорії - 2 одиниці,

-  керівника літературно-драматичної частини - 1 одиниця,

-  завідувача художньо-постановчої частини -1 одиниця

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

На посаду артиста-ляльковода П категорії: повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи, вік до 35 років.

На посаду керівника літературно-драматичної частини: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр,спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією не менше 3 років.

На посаду завідувача художньо-постановчої частини: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи в галузі культури за професіями керівників нижчого рівня не менше 3 років.

Перелік документів для подачі заявки на участь в конкурсі:

-         Заява на участь в конкурсі;

-         Особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;

-         Копія документа,що посвідчує особу;

-         Копія трудової книжки (за наявності);

-         Копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;

-         Творче резюме, портфоліо.

Документи для участі в конкурсі на заміщення вакантних посад приймаються за адресою: м.Полтава, вул.Пушкіна,32, кабінет № 6.

Кінцевий строк прийому документів: 20 серпня 2018 року.

По закінченню терміну прийому документів 21.08.2018 року об 11.00 буде проведено ІІ тури конкурсу в приміщені Полтавського академічного обласного театру ляльок за адресою: м.Полтава, вул.Пушкіна,32, кабінет № 7.

Телефони для довідок: (0532) 608994, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання