logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

«ДИВО ПИСАНКОВЕ»

. Опубліковано у Оперативна інформація

000075

Саме таку назву носить великодня виставка, відкриття якої відбулося 19 квітня у виставковій залі Гадяцького історико-краєзнавчого музею. Організували виставку викладачі та студенти спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво» Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І. П. Котляревського.

На відкритті виставки виступили заступник директора з навчально-методичної роботи Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І. П. Котляревського                           Л.М. Харковина, заступник голови Гадяцької райдержадміністрації                                 С.М. Бондаренко, виконуюча обов’язки директора історико-краєзнавчого музею Н.Д. Судакова, голова циклової комісії викладачів декоративно-прикладного мистецтва І.Г. Середа, провідний фахівець з екологічної освіти О.О. Зозуля, благочинний Гадяцького району Української православної церкви, настоятель Свято-Михайлівської церкви Олег Пограничний.

Дотримуючись традиції дарувати у Великодні свята писанки, гостям виставки були подаровані писанки, виконані студентами, як знак поваги та побажання любові і добра.

На виставці представлено близько 50 художніх творів, виконаних в різних художніх техніках та присвячених великодній тематиці. Головним елементом кожної роботи звичайно є писанки.

Відвідувачі виставки мали змогу милуватися писанками, виконаними у техніці воскового розпису, травлення, дряпання, писанками-мальованками, декоративними писанками, оздобленими соломкою, та іншими матеріалами. Всього на виставці представлено 750 писанок.

Після урочистого відкриття, студенти ІІ та ІІІ курсу спеціалізації «Декоративно-прикладне мистецтво» провели майстер-клас для всіх бажаючих з основ писанкарства.

Власноруч створити писанку та написати на ній всі свої побажання мали змогу близько 70 відвідувачів виставки – вчителі та учні загальноосвітніх шкіл міста, жителі та гості Гадяча. 

Сподіваємось, що кожен з гостей виставки «Диво писанкове» та майстер-класу знайшов щось нове для себе, відкрив нові сторінки в такому чудовому і загадковому світі Писанки.

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання