logo tourism

  • 220219
  • pori-roku-bogdana-pivnenko1
  • IMG-5541047fe46ec9ed980993188457ab64-V
  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG

Вітаємо з Міжнародним днем театру!

. Опубліковано у Привітання

teatr 2Шановні театральні діячі, працівники театрів та всі, хто душею вболіває за театральне мистецтво!

З великою пошаною та безмежною вдячністю за невпинне творче завзяття, натхненну працю і саможертовну відданість щиросердно вітаю митців-театралів та тих, чиє життя нерозривно пов’язане з театральною справою, з прекрасним святом – Міжнародним днем театру!

Любов полтавців до Театру красномовно засвідчує споконвічну актуальність і повсякденну затребуваність театрального мистецтва серед широких кіл його шанувальників та прихильників, адже Театр продовжує нести людям радість, добро, пізнання, піднімає особистість над буденністю, сприяє гуманізації суспільства

та залишається важливим важелем впливу на підростаюче покоління у питаннях виховання молоді.

Кожна зустріч з Театром – це свято душі, яке дарують глядачеві талановиті актори і режисери, співаки і музиканти, і, водночас, це – можливість зазирнути за лаштунки драматургічної магії.

На Полтавщині і далеко за її межами на високому професійному рівні презентують театральні здобутки наші уславлені творчі колективи – Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. М.В. Гоголя та Полтавський академічний обласний театр ляльок.

Цьогорічний ювіляр – полтавський обласний театр ім. М.В. Гоголя, 80 театральних сезонів якого промайнули як одна мить, захопивши у вир буття життєві і творчі шляхи відданих Мельпомені митців, є спадкоємцем славних традицій першого професійного театру. Життєдайне неповторне мистецтво гоголівців збагачує духовне життя глядачів силою змістовного слова актора, красою пісні і танцю артиста, кожною нотою музиканта, різнобарвною палітрою декорації художника.

Полтавські лялькарі – без перебільшень, лідери серед колективів театрів ляльок країни, які, посівши одне з провідних місць у театральному національному рейтингу успішно підтверджують культурно-мистецький імідж України на престижних міжнародних театральних фестивалях і конкурсах. Полтавська театральна школа, з її високим рівнем виконавської майстерності та яскравими інноваційними проектами, завдяки полтавському театру ляльок здобула значний авторитет у міжнародних театральних колах.

Поряд з фахівцями професійних театральних закладів, за покликом серця, успішно займаються творчістю у театральних гуртках, студіях та народних театрах аматорські самодіяльні колективи, обдаровуючи своїми цікавими мистецькими доробками вірних прихильників театрального мистецтва.

Вшановуючи вас, дорогі друзі, віддаючи вам належне, від імені працівників Управління культури обласної державної адміністрації, зичу вам козацького здоров’я, щедрої до вас долі, творчого довголіття, благодатних умов для розвитку вашого таланту, втілення творчих задумів, для плідної та успішної праці, які є запорукою нових безперечних досягнень у благородній меті – зробити нашу Полтавщину регіоном високої духовної культури та щасливих та заможних людей!

З повагою

Начальник Управління культури
Полтавської обласної державної адміністрації
Геннадій Фасій

 

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання