Адреса: 36014, м. Полтава, вул. Соборності, 45; e-mail: kultura@adm-pl.gov.ua тел.: +380532561630, факс: +380532609329 Пн-Чт 8:00-17:15, Пт 8:00-16:00   
Департамент культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації

Версія для осіб із порушенням зору

paywatch_logo4.png
Вітаємо!

Вітаємо!

Колектив Департаменту культури і туризму щиро вітає з Днем народження заступницю голови Полтавської облдержадміністрації РИЖЕЧЕНКО Катерину Сергіївну. Здоров‘я Вам, натхнення, щасливих митей та благополуччя у родині. Нехай здійсняться усі плани та мрії!

Previous Next

Олена Пчілка називала Лютеньку «Старим козацьким гніздом»

Олена Пчілка називала Лютеньку «Старим козацьким гніздом» і мала рацію, бо це село є одним із найдавніших населених пунктів району. Ще за часів Черняхівської культури (археологічна культура, яка існувала в 100–500 роках нашої ери та була поширена на території лісостепової України), проживали тут люди. Засноване село у 16-17 ст.
За різними версіями, своєю назвою воно завдячує отаману Лютому, який заснував тут невелику фортецю, або ж прізвищу Лютенко, досить поширеному на Полтавщині.

Previous Next

ДО УВАГИ туристичних організацій та туристів!!!!!!!

ДО УВАГИ
туристичних організацій та туристів!!!!!!!
З початком літнього туристичного сезону 2020 року, у зв’язку із погодними умовами, значним підвищення температури повітря, збільшенням відпочиваючих на туристичних об’єктах Полтавської області, просимо дотримуватися Правил поведінки під час мандрівок.

Previous Next

ТИЖДЕНЬ ТУРИСТИЧНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ: КП «Гадяччина туристична» Гадяцької районної ради

Ми запрошуємо всіх гостей та жителів міста Гадяч на захопливі екскурсії, під час яких кожен зможе дізнатися для себе щось нове. Ми обов’язково знайдемо чим здивувати навіть знавців історії та культурної спадщини) Ви зможете познайомитися з міською архітектурою, околицями та маловідомими куточками.

Previous Next

Четвертий день Бізнес-інкубатора у сфері сільського зеленого туризму Полтавської області

З метою  соціально-економічного значення розвитку сільського туризму в контексті сучасних пріоритетів розвитку сільських територій Полтавщини 03 липня 2020 року учасниками Бізнес-інкубатора у сфері сільського зеленого туризму Полтавської області, який

«Центр охорони та досліджень пам’яток археології » запроваджує новий проєкт – «Віртуальні мандрівки пам’ятками археології та історії Полтавщини»

Комунальний заклад «Центр охорони та досліджень пам’яток археології» Полтавської обласної ради отримав фінансування по гранту на створення нового українського культурного продукту від державного інвестора культурних індустрій та мистецтва «Український культурний фонд». Реалізація проєкту відбуватиметься з 01.06 по 30.10.

divider888.png

Анонси

Галерея

divider_copy.png
f1.png
f2.png
divider888.png

Культура і мистецтво

divider_copy.png
divider888.png

3D Тури

Facebook

divider_copy.png
divider888.png

Туристичні маршрути

divider_copy.png

Mobile