Previous Next

У Полтаві відбувся вечір сучасної поезії.

6 вересня 2019 року у дворику Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського з нагоди 250-річчя від дня народження Івана Петровича Котляревського для полтавців та гостей міста відбувся вечір сучасної поезії «Місто і поети. Кільцевий маршрут».


Організатори: Департамент культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавська обласна організація Національної спілки письменників України, Центр культури та розвитку «Горизонт» і Аматорський театр «Малафея».
Глядачі ніби проїхалися популярним у Полтаві маршрутом громадського транспорту – кільцевим, роблячи символічні зупинки. На кожній із них звучали вірші когось із полтавських поетів: спочатку – у виконанні акторів аматорського театру «Малафея», а потім – самих авторів. Загалом у заході взяли участь чотири поетки з Полтави і дві з м. Лубни. Свою творчість присутнім подарували Наталія Трикаш, Інна Снарська, Галина Пустовгар, Марина Боровська, Ганна Кревська, Раїса Плотникова. Світлана Оленець.
Поезії набували досить несподіваного та оригінального звучання, а словесний ряд поєднується з візуальними образами та музикою. Поети розповідали про свої взаємини з Полтавою, улюблені місця для прогулянок, натхнення тощо. Звучали музичні номери у виконанні камерного оркестру Полтавської обласної філармонії.


Друк   E-mail