Previous Next

13 серпня 2020 року у приміщенні Полтавської ОДА відбудеться прес-конференція з презентації туристичних логотипу та брендбуку Полтавщини

     13 серпня 2020 року відбудеться презентація напрацювань Полтавської облдержадміністрації у частині створення туристичного логотипу та брендбуку, а саме філософії майбутнього розвитку внутрішнього туризму на Полтавщині, що викладені у описовій частині та візуалізовані у туристичному логотипові області.

Місце проведення – приміщення Полтавської облдержадміністрації  (м. Полтава, вул. Соборності, 45), кабінет 333, початок о 10 годині.


     Для Полтавської облдержадміністрації важливо представити власні напрацювання громадськості саме через ЗМІ, оскільки незважаючи на максимальну кількість запрошених на будь-яку презентацію спектр охоплення у інформаційному просторі буде більшим. Це дозволить залучити не відомих раніше широкому загалові надавачів туристичних послуг.


     Разом з тим вважаємо за доцільне залучити до огляду презентації у режимі офлайн активну громадськість, якій не байдужий розвиток туризму на Полтавщині. Саме тому запрошуємо бажаючих долучитися до заходу за попереднім записом (тел. (0532) 60-63-69, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. у термін до 12.08.2020).


Звертаємо увагу, що враховуючи санітарно-епідемологічну ситуацію у зв’язку з поширенням COVID-19 кількість місць обмежена. Вхід учасників у масках.


Надрукувати   E-mail