Previous Next

20 серпня 2020 року Полтавська облдержадміністрація виступить інформаційним партнером у проведенні Дніпропетровською торгово-промисловою палатою «ІІ Полтавський туристичний форум: Сфера гостинності»

     Захід відбудеться на базі Premier Hotel Palazzo та за участі кращих спікерів галузі туризму. Головна тематика форуму – гастротуризм, розвиток приватних садиб та готельних сервісів Полтавщини.
     Для Полтавської облдержадміністрації та Департаменту культури і туризму зокрема важливе продовження діалогу, розпочатого в рамках Полтавського туристичного форуму, що відбувся в серпні 2019 році, а саме переосмислення того, що вже зроблено, і що потрібно робити в майбутньому для розвитку індустрії гостинності на Полтавщині.


     Саме тому ключовим моментом є предметна дискусія стосовно того, що вже зроблено і що ще необхідно зробити аби малий та середній бізнес галузі гостинності Полтавщини мали доступ до свого споживача, потенційного попиту на послуги тощо. А також формування основних складових ринку послуг гостинності: місця та умов проживання, харчування.


Надрукувати   E-mail