Інтерактивна мапа Полтавської області #Віртуальні_мандрівки_Полтавщиною, розроблена Комунальним закладом «Центр охорони та досліджень пам’яток археології» Полтавської обласної ради, представляє собою новий онлайн-ресурс, що має тривимірні функції та містить інформацію про найбільш визначні пам’ятки історико-археологічної спадщини, а також унікальні авторські туристичні маршрути.
Оцінити інновацію ресурсу можна за наступними складовими:
Розроблена на алгоритмах супутникової карти онлайн-платформа з багатим функціоналом і можливостями для користувачів додавати власні об’єкти та маршрути.
Можливості віртуальних мандрівок користувачів по типу алгоритмів «Google Earth Pro».
Функція перегляду всіх пам’яток по маршрутам з висоти пташиного польоту (30 сферичних панорам і 10 3D-візуалізацій об’єктів, інтегрованих безпосередньо на саму мапу).
Віртуальні кабінети пам’яток та об’єктів Полтавської області з повним інформаційним досьє.
Можливості для користувачів створювати точки на мапі, наповнювати їх інформацією та будувати власні маршрути за вибіркою об’єктів
Дві тривимірних моделі реконструкції прототипів культових поховань доби ранньої бронзи.
Історико-культурний туризм – тренд наступних років!
Проєкт впроваджений за підтримки Українського культурного фонду та Zagoriy Foundation.
Український культурний фонд ‒ державна установа, створена у 2017 році з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Підтримка проектів Українським культурним фондом здійснюється на конкурсних засадах.
Благодійний фонд Zagoriy Foundation був створений у 2015 році Глібом, Катериною та Володимиром Загоріями для реалізації благодійних проектів. Zagoriy Foundation системно впроваджує накопичений поколіннями сім'ї Загорій досвід благодійництва, — що дозволяє робити вражаючий внесок в розвиток України. Фонд на довготривалій основі підтримує важливі для українського суспільства ініціативи та бере участь у заходах, які спрямовані на популяризацію благодійної діяльності. Пріоритетним напрямом діяльності Фонду є розвиток культури благодійності. В цьому напрямку Фонд системно впроваджує сталі проекти й окремі активності.
Контакти представників проєкту:
Ксенія Малік, координаторка, +380677381454, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
В’ячеслав Шерстюк, керівник напрямку науково-публіцистичного наповнення, +380974914190, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.