VIII Всеукраїнський фестиваль-конкур мистецтв "Зірковий Час"


Метою конкурсу є національно-патріотичне виховання, популяризація української народної та естрадної пісні, хореографії, виявлення юних талановитих виконавців, виховання у молоді художнього смаку та поваги до мистецтва.
З 17.02.2020 по 27.03.2020 року в районних центрах Полтавської області відбудеться тур-кастинг першого відбіркового етапу. Та ONLINE- КАСТИНГ для всіх бажаючих з усієї України!
До участі у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Зірковий Час» запрошуються колективи та сольні виконавці від 5 до 25 років, а також від 26 років і старші.
Даний фестиваль офіційно зареєстрований у Міністерстві культури України та має статус Всеукраїнського.
Участь у фестивалі є безкоштовною!
На фестиваль до другого туру півфіналу запрошуються зіркові гості та формується склад журі з відомих провідних представників українського шоу-бізнесу.

 

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення VIІІ Всеукраїнського

фестивалю – конкурсу мистецтв “Зірковий Час”

з 17.02.2020 – 27.03.2020р.

 

ОРГАНІЗАТОР ТА ЗАСНОВНИК:

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ПРОДЮСЕРСЬКИЙ ЦЕНТР «М’ЮЗІК СТАР»

СПІВОРГАНІЗАТОР:

ДЕПАРТАМЕНТ КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

ЗА ПІДТРИМКИ:

МІНІСТЕРСТВА КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

МІСЦЕ ТА ЧАС ПРОВЕДЕННЯ:

з 17.02 по 28.03 (включно) 2020 року.

Фестиваль проводиться у два етапи:

 

 

УЧАСНИКИ ФЕСТИВАЛЮ:

До участі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Зірковий Час» запрошуються колективи та сольні виконавці від 5 до 25 років, а також від 26 років і старші.

Для участі в першому відбірковому турі Фестивалю претенденти повинні прийти у своєму місті до місця проведення кастингу на реєстрацію яка відбудеться з 10:00 до 14:00. Учасники мають бути у сценічних образах та при собі мати фонограми на USB-флеш накопичувачі.

 

УВАГА!!! Запис фонограми має бути наданий на окремому USB-флеш накопичувачі у форматі аудіо з ідеальною якістю звуку, з назвою композиції, колективу або соліста і хронометраж. 

Для участі в першому відбірковому турі Фестивалю претенденти повинні скачати на сайті www.musicstar.in.ua анкету та заповнити форму Заявки українською мовою і разом з посиланням на відеоматеріал заявленого номера, направити в оргкомітет Фестивалю на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 05.03.2019 року.

Увага! Без посилання відеоматеріалу запланованого конкурсного номера, та некоректно заповненої анкети на участь заявка вважається недійсною.

До участі у конкурсі другого туру допускаються учасники, які пройшли кастинг першого відбіркового туру та отримали лист запрошення до ПІВФІНАЛУ.

До другого туру проходять лише ті номери які відібрано кастинг групою та засновником, продюсером проекту.

ВІКОВІ КАТЕГОРІЇ:

Фестиваль проводиться у п’яти  вікових категоріях:

У випадку, якщо у одній з вікових категорій заявлено менш ніж 5 учасників, Оргкомітет має право об’єднати її з іншою, найбільш близькою за віковим показником.

ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС МИСТЕЦТВ ПРОХОДИТЬ У ТАКИХ НОМІНАЦІЯХ:

 Вокальне мистецтво (солісти, дуети, ансамблі):

Хореографічне мистецтво (солісти, дуети, колективи):

 Оригінальне мистецтво (солісти, дуети, ансамблі):

 

ПОРЯДОК КОНКУРСНОГО ПЕРЕГЛЯДУ УЧАСНИКІВ:

17 лютого по 05 березня 2020 року з 10:00 до 14:00 реєстрація, конкурсні перегляди учасників публічно проводяться по жанрах і вікових категоріях відповідно до програми і порядку перегляду, затвердженими Оргкомітетом.

Виступ на конкурсі встановлюється згідно реєстрації заявок і зберігається до кінця конкурсу.

Вся додаткова інформація буде детально представлена в програмі, яку отримає кожен  учасник або керівник під час реєстрації.

26 березня 2020 року з 08:00 відмітка про прибуття та початок реєстрації учасників, о 09:00 – Відкриття та конкурсна програма другого туру (ПІВФІНАЛУ) Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «ЗІРКОВИЙ ЧАС» з зірковими членами журі (вокальний, хореографічний і оригінальний жанри), м. Полтава, площа Слави, 3в «Будинок культури залізничників» БНіТ.

27 березня 2020 року  відбудеться святковий Гала-концерт за участю переможців та запрошених зіркових гостей. (вул. Соборності, 58 Палац дозвілля «ЛИСТОПАД»).

Відбір номерів для гала-концерту здійснюється головним режисером фестивалю.

 

ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ «ONLINE» ПРИЙМАЮТЬСЯ

 

З  17 ЛЮТОГО ПО 05 БЕРЕЗНЯ 2020 РОКУ.

 

Для участі «ONLINE» у фестивалі необхідно завантажити та заповнити анкету участі і відправити на: e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.:

- Анкету-заявку (завантажити на офіційному сайті: www.musicstar.in.ua / проекти / Зірковий Час/)

- Відео посилання на конкурсний номер заявлений у заявці

- Список учасників з датою народження та супроводжуючих осіб (для ансамблів та колективів)

Заявку заповнювати уважно, охайно, розбірливо, без скорочень, повністю відповідаючи на поставлені запитання в анкеті. Заявки подаються учасником або його представником (педагогом, батьками) в Оргкомітет конкурсу. Заявка вважається прийнятою від учасника, коли Ви отримали відповідь по e-mail, або по телефону. В разі, якщо Ви не отримали відповідь  протягом тижня, прохання зв’язатися з Оргкомітетом Фестивалю.

 

ОРГКОМІТЕТ КОНКУРСУ ЗАЛИШАЄ ЗА СОБОЮ ПРАВО:

Деяких змін в регламенті в залежності від поданих заявок;

Призупинити прийом заявок до завершення оголошеного терміну, при перевищенні ліміту учасників, визначеного Оргкомітетом;

Знімати з конкурсу учасників, що порушують графік та правила проведення конкурсних заходів та тих, що конфліктують з організаторами та членами журі Фестивалю;

Під час проведення конкурсу організатори мають право на відео, аудіо запис та фотозйомку. Всі фото, відео і аудіо матеріали, отримані під час проведення Фестивалю, стають власністю його організаторів та можуть бути використані по рішенню без узгодження та виплати гонорарів.

 

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ ФЕСТИВАЛЮ:

Для підготовки, організації конкурсу та здійснення поточної роботи створюється Оргкомітет, який вирішує всі організаційні питання з приводу господарського забезпечення та технічного оснащення конкурсу, підбору журі, координації проекту, проводить рекламну кампанію конкурсу, вирішує всі питання, пов’язані з прийому учасників та гостей конкурсу.

 

ЖУРІ ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ:

Склад журі формується Організаторами, з представників культури і мистецтва, громадських організацій, мас-медіа, та інших видатних особистостей з різних регіонів України. Оцінювання відбувається за 10-ти бальною шкалою. За результатом голосування журі складається рейтинг конкурсантів, та розподіляються місця. Як правило: 1-перше, 1-друге, 1-третє в кожній номінації і вікових групах;

Після закінчення конкурсної програми у другому турі (ПІВФІНАЛІ) відбувається обговорення з журі – «круглий стіл». Члени журі не зобов’язані повідомляти оцінки та присвоєне колективу місце. У процесі обговорення члени журі вказують на помилки, відзначають сильні сторони, висловлюють свої побажання.

ФІНАНСОВА СТОРОНА:

Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Зірковий Час» не являється комерційним заходом.

 

УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ – БЕЗКОШТОВНА!

Витрати, пов’язані із проживанням, харчуванням та інше, Оргкомітет на себе не бере.

 

ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ

Конкурс вокального мистецтва:

Конкурс хореографічного мистецтва:

ОСОБЛИВА УВАГА ПРИДІЛЯЄТЬСЯ:

Конкурс оригінального мистецтва:

 

КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ

НАГОРОДИ ФЕСТИВАЛЮ

Учасники Фестивалю нагороджуються дипломами за участь. А також визначаються лауреати I, II, III ступенів. Головний приз Фестивалю - Гран-прі 5 000 грн, який вручається колективу або солісту за кращу програму-презентацію і краще виконання.

Оргкомітет залишає за собою право відзначати подяками викладачів, керівників виконавців та колективів, за підготовку та участь у фестивалі-конкурсі на свій розсуд.

Призами від спонсорів фестивалю можуть бути нагороджені не тільки переможці конкурсу, а й учасники, які не зайняли призових місць. Рішення спонсорів перегляду не підлягає. Номери до виступу на Гала-концерті обираються журі конкурсу та організаторами. І будуть оголошенні у день виступу.

Усіх керівників колективів, учасники, які пройшли до другого туру (ПІВФІНАЛУ) відзначають дипломами за вагомий внесок у розвиток дитячої та юнацької творчості талановитої молоді України.

 

ТЕХНІЧНІ МОМЕНТИ

Запис фонограми має бути наданий на окремому USB-флеш накопичувачі у форматі аудіо з ідеальною якістю звуку, з назвою композиції, колективу або соліста і хронометраж. (Наявність дубліката запису на USB Flash накопичувачі обов'язково)!!!

 

Отримати консультацію, подати заявку та оформити документи для участі на Фестивалі Ви маєте можливість за адресою:

 

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

«ПРОДЮСЕРСЬКИЙ ЦЕНТР «М’ЮЗІК СТАР»

м. Полтава,

площа Слави, 3 В, офіс № 13

(Будинок культури залізничників)

Телефон: (0532) 51-24-72, (099) 240-91-94

Офіційний сайт: www.musicstar.in.ua

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.