logo tourism

  • 220219
  • pori-roku-bogdana-pivnenko1
  • IMG-5541047fe46ec9ed980993188457ab64-V
  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG

Зпрошуємо відвідати універсальну книжкову виставку-ярмарок «ПОШУК»

. Опубліковано у Анонси заходів

poshuk

Із метою популяризації українськомовної книги, підвищення культури читання, налагодження зв’язків між читачами, авторами
й видавцями 23–24 травня 2018 р. Департамент інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації за сприяння Полтавської обласної ради проводить універсальну книжкову виставку-ярмарок «ПОШУК».
Книжкова виставка-ярмарок «ПОШУК» – Полтавська Оаза Шанувальників Української Книги – знакова подія в світі книги та читання. Напередодні Дня слов’янської писемності та культури, Дня філолога та Дня працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження Полтавська обласна універсальна наукова бібліотека імені І. П. Котляревського стане справжнім коворкінгом, що об’єднає українських видавців, поліграфістів, дистриб’юторів, учених, бібліотекарів, творчі спілки, державні та громадські організації.

У фокусі «ПОШУКу» – читач і книга. «ПОШУК» – це не лише традиційна стендова виставка-експозиція. Мета «ПОШУКу» – не стільки комерційна, скільки соціокультурна та просвітницька. «ПОШУК» – це виставка-символ, виставка-диспут, виставка-роздум.
Полтавська Оаза Шанувальників Української Книги –
 це партнерська кооперація людей, небайдужих до майбутнього книги;
 це промоція книги і читання в цілому;
 це концентрація на одному майданчику значної кількості книжкових новинок від українських видавців;
 це комфортне середовище для експонентів та відвідувачів;
 це безкоштовний виставковий простір;
 це зручна інфраструктура, адаптована до потреб учасників;
 це інноваційні ідеї, задуми та ініціативи;
 це науково-методичний практикум для видавців-початківців
та арена для дискусій професіоналів;
 це насичена ілюстративно-виставкова програма, що включатиме семінари, презентації, зустрічі, майстерні, авторські читання, музичні імпрези тощо.

Офіційні організатори заходу – Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавська обласна універсальна наукова бібліотека
імені І. П. Котляревського.
Співорганізатор заходу – Департамент культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації.
Програмні партнери – Полтавське музичне училище імені М. В. Лисенка, ТОВ «Львівська кав’ярня» (м. Полтава), Полтавська дирекція ПАТ «Укрпошта».
Медіа-партнери – ОКІА «Новини Полтавщини», Всеукраїнська громадсько-політична газета «Зоря Полтавщини», ТОВ Студія «Місто»,
ТОВ «ТРК «ІРТ-Полтава».
Партнер із поселення та харчування – Готельний комплекс «Турист» (м. Полтава, вул. Миру, 12, тел. (0532) 57-27-61).

У рамках універсальної виставки-ярмарку будуть проведені різнопланові культурно-мистецькі заходи (зустрічі з авторами, автограф-сесії, презентації, семінари тощо).
Виставка-ярмарок відбудеться у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І.П.Котляревського за адресою: м. Полтава, вул. Небесної Сотні, 17. Крім того, низка заходів планується на інших локаціях (парки, музеї, кафе тощо).

Ми плануємо залучити якомога більше книгошанувальників
та забезпечити висвітлення головної книжкової події Полтавщини
у провідних регіональних засобах масової комунікації.
Запрошуємо на книжкову виставку-ярмарок «ПОШУК» та сподіваємося на плідну та приємну співпрацю, яка в подальшому стане доброю традицією.
Детальнішу інформацію можна отримати за тел.: (0532) 56-41-16 (відділ інформаційно-аналітичної роботи та видавничої справи управління інформації), (067) 177-01-20 (Оксана),e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання