logo tourism

  • 010418
  • 250418
  • efekt-metelika
  • we-will-rock-you
  • 130418

Театралізоване розважальне свято "Мій друже, супутнику, книго моя, завжди там де ти, там – і я"

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

Image00001

2 червня у обласній бібліотеці ім. Панаса Мирного відбулося театралізоване розважальне дійство "Мій друже, супутнику, книго моя, завжди там де ти, там – і я", присвячене Міжнародному дню захисту дітей. Його учасниками були діти із пришкільних таборів ЗОШ № 8 ім. Панаса Мирного, гімназії № 17, Щербанівської ЗОШ Полтавського району та НВК № 85 м. Полтави.

Розпочалося свято урочистою ходою літературних героїв та читачів бібліотеки з гаслами про книгу та читання, після чого діти взяли участь у веселих конкурсах та естафетах. Під час свята можна було помандрувати океаном Розваг та відвідати безліч чарівних островів: Загадковий, Швидкісний, Танцювальний, Пісенний та ін.
Особливою цікавинкою стало відвідування Театрального острова, адже на ньому дітей очікувала містерія за мотивами п’єси полтавського письменника Віктора Сердюка "Квітка папороті" у виконанні театру "Третій дзвоник".
Святковий настрій усім присутнім подарувала учениця 8 класу Полтавської гімназії № 17 – Линник Валерія виконанням композиції "Мова єднання".
На святі також презентовано виставку творчих робіт учасників Регіонального конкурсу шкільних малюнків "Права дитини", організованої Головним управлінням юстиції у Полтавській області та виставку "Книжковими стежками літа".

Image00003Image00004Image00005

Image00002

Популярні сторінки

Важливі посилання