logo tourism

  • zakrittya-75-go-koncertnogo-sezonu
  • 260618
  • teatr l 0618
  • Наталка Полтавка
  • gelon2018
  • 290618

В Нових Санжарах традиційно проведено обласне свято Трійці

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

dsc 1023

4 червня у смт Нових Санжарах в парку «Перемога» відбулося обласне свято Трійці «Прийди, прийди до мене, неділенько зелена». Хоча урочистості розпочалися об 11-й годині, ще з ранку в парку було людно, адже, за ініціативи райдержадміністрації, представники сільських рад та народні умільці влаштували виставку-продаж різноманітних товарів, виготовлених власноруч – від вишиванок і ляльок-мотанок до сувенірних пряників. Тут же проводилися майстер-класи з виготовлення представлених на виставці виробів. Присутніх частували стравами традиційної української кухні галушками та варениками, пиріжками та короваями).

У парковій зоні було облаштовано дитяче містечко з розвагами та атракціонами. Зі сценічного майданчика учасників свята вітали голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, голова районної ради Геннадій Супрун, народний депутат України Андрій Река та голова селищної ради Інна Коба, які зазначили, що свято Трійці сповнює душі світлом вічних істин – добра, любові, миру, людського єднання задля особистого й загального щастя.

Чудову концертну програму підготували учасники художньої самодіяльності району – переможці районного огляду «Пісенне джерело 2017». Аматорські колективи зробили захід колоритним та незабутнім,  яскраво відтворили народні традиції, пов’язані з відзначенням Зелених свят.

Популярні сторінки

Важливі посилання