logo tourism

 • афіша Кочубеївскі скарби.11JPG
 • berezen 19
 • 25 квітня
   
   
 • fest 2019

   
 • FB IMG 1552412436921
 • 5 афіша симфонiчний Хорол 5
 • укргрузфест2019jpg
 • волик-афиша-2019
 • кабачок 2019 1
 • 5 конкурсів Гадяч
 • Музичний калейдоскоп 2019
 • Семінар 28.03

Про підсумки проведення обласної наради

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

IMG 10418

З метою публічного громадського обговорення проекту Положення про атестацію педагогічних працівників закладів освіти сфери культури, на виконання Довгострокової стратегії розвитку української культури, стратегії реформ, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 01.02.2016 № 119-р та Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 03.04.2017 № 275-р. 07 травня 2018 року у приміщенні Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко відбулася обласна нарада директорів, заступників директорів з навчально-виховної роботи, педагогічних працівників закладів освіти сфери культури та зацікавлених осіб Полтавської області за участю начальника відділу мистецької і художньої освіти Міністерства культури України Колос Тетяни Миколаївни.

IMG 10518

В обласній нараді взяли участь понад 100 осіб, які мали змогу почути важливу інформацію щодо проекту Положення з перших вуст представника Міністерства культури України.
На зустрічі також були присутні: директор Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації Вождаєнко Валентина Володимирівна та начальник відділу охорони культурної спадщини Управління розвитку туризму, музейної справи та охорони культурної спадщини Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації Удовиченко Ірина Анатоліївна.
Начальник відділу мистецької і художньої освіти Міністерства культури України Тетяна Колос на початку зустрічі представила завдання для різних груп інтересів: Міністерства культури, обласних управлінь (департаментів) у справах культури, засновників закладів початкової мистецької освіти, а також самих мистецьких шкіл – для подальшого їх розвитку та підвищення якості початкової мистецької освіти в Україні.
Поставлені учасниками зустрічі питання стосувалися переважно строків упровадження нових атестаційних процедур та критеріїв оцінювання, а також механізмів урахування досягнень педагогічних працівників.
Тетяна Колос наголосила, що нове положення спрямоване на встановлення справедливості оцінювання професійних досягнень кожного педагогічного працівника і його внесок у розвиток кожного свого учня. Саме такий підхід дасть можливість підвищити якість початкової мистецької освіти, яка є основою основ підготовки професійних мистецьких кадрів у нашій державі. А процедури атестації сформовані так, щоб кожен педагогічний працівник міг реалізувати своє право на професійний розвиток та встановлення рівня оплати праці відповідно до його реальних результатів роботи, незалежно від суб’єктивного до них ставлення.
Обговорення вищевказаного положення про атестацію триватиме до 12 травня 2018 року. Його впровадження у навчальний процес мистецьких навчальних закладів України планується з 01 вересня 2018 року.

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання