logo tourism

  • 220219
  • pori-roku-bogdana-pivnenko1
  • IMG-5541047fe46ec9ed980993188457ab64-V
  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG

Відбулося відкриття персональної виставки творів Віктора Бондаря

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

IMG 11618

15 травня у затишній залі відділу мистецтв Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.І.П.Коляревського урочисто відкрилась персональна виставка творів художника, майстра пейзажу, Бондаря Віктора Васильовича. Виставку організували Обласний Центр народної творчості та культурно-освітньої роботи спільно з працівниками відділу мистецтв обласної бібліотеки. Відкрили виставку: заступник директора Обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, заслужений працівник культури України Ковтун Ліна Федорівна та завідуюча сектором Центру, заслужений майстер народної творчості України Свиридюк Наталія.

Віктор Бондар у свій час мав можливість побувати на Поділлі, Придністров’ї і в Карпатах, де в той час ще залишалися села «історичними», тобто: хати під стріхою, натуральне хазяйство, вишиті сорочки та єдиний транспорт на селі – підвода і воли. Все це спонукало майбутнього художника все бачене перенести на полотно, і він почав малювати сільські пейзажі, що і стало основною темою його творів.
Вітали майстра шанувальники його творчості, серед них: Клавдія Іванівна Микитенко, директор Сторожевецької середньої школи Чутівського району, Колесников Леонід Олегович, колега по цеху і член  організації шанувальників польської культури «Полонія», в якій перебуває Віктор Бондар, оскільки має в роду польське коріння. В 2005 році, як представник польської діаспори Полтавщини, був учасником Міжнародної виставки образотворчого мистецтва художників в Варшаві.
Прийшли привітати свого колегу і члени творчого об’єднання Полтавських художників «Живопис», яке Віктор Васильович Бондар очолює з 1999 року: Літус Ольга Вікторівна, заслужений майстер народної творчості України та Мірончук Лілія Миколаївна.
Віктор Васильович Бондар постійно перебуває у творчому пошуку, багато мандрує. В 2012 році доля закинула його на Кавказ. Неймовірна краса кавказьких гір, річок та долин, населення зі своїми традиціями і кухнею надихнули художника на нову тему, в своїх творах він розкриває неповторну красу кавказького краю. Саме тому зі словами вдячності Віктора Васильовича прийшли привітати представники від вірменської діаспори, голова жіночого комітету Норетта Самвеловна Заграбян та Милконян Алварт, яка виконала для майстра пісню на вірменській мові.
Побажали художнику нових творчих успіхів завідуюча відділом мистецтв обласної універсальної наукової бібліотеки ім.. І.П.Котляревського Вікторова Галина Митрофанівна та поетеса Валентина Поліщук, а учні міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» ім. Раїси Кириченко, вокальний ансамбль «Перлинки» (керівник Анастасія Ляпкина) привітали піснею «Олівці-малівці».
Також приємним подарунком були музичні вітання від учасників Творчого центру Наталії Май, дуету «Пара Бест» у складі Криворотенко Ксеніі та Дьяченко Стаса, з піснею «А мій милий варенички хоче», (керівник Анна Хижко) та Віри Мотчанної, учасниці клубу цікавих зустрічей, яка виконала чудовий романс на вірші Ліни Костенко «Шелестят дожди».
Наприкінці заходу автор подякував всім за вітання, розповів про свої подальші творчі задуми та запросив до перегляду картин.

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання