У Полтаві відбувся концерт сестер Тельнюк «Наш Шевченко»

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

IMG 12718

22 травня 2018 року у приміщенні Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського відбувся концерт Полтавського симфонічного оркестру під керівництвом народного артиста України Віталія Скакуна ,присвячений дню перепохованню Тараса Шевченка. Захід відбувся за участі відомого українського дуету сестер Тельнюк який вже відомий і далеко за межами України.
«Наш Шевченко» таку назву має проект сестер Тельнюк - це універсальне нове трактування віршів Тараса Шевченка у сучасній музиці.

 

IMG 12818

Робота над створенням пісень тривала протягом трьох років, проходячи перевірку на «міцність» перед різними аудиторіями - від концертів для воїнів у зоні АТО до презентацій програми в Англії, Литві, Німеччині та Канаді. «Наш Шевченко - не данина моді. Ми не намагаємося вскочити у тренд. Ми просто визріли для того, щоб заспівати поезію Тараса Шевченка» наголосили сестри Тельнюк.
Проект - це не спроба представників субкультури створити ще один монумент Шевченку, а показати його ліричним, але не тужливим, пророчим, але не страшним.
«Наш Шевченко –не данина моді. Ми не намагаємось вскочити у тренд. Ми просто визріли для того, щоб заспівати поезію Тараса Шевченка»- зазначають Галя та Леся Тельнюк.
22 травня 1861 року відбулося перепоховання Тараса Григоровича Шевченка на Чернечій горі поблизу Канева. І сьогодні, саме в цей день, мистецький проект «ТЕЛЬНЮК: #нашшевченко» було представлено у Полтаві.