logo tourism

  • 220219
  • pori-roku-bogdana-pivnenko1
  • IMG-5541047fe46ec9ed980993188457ab64-V
  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG

Про проведення роботи щодо підтвердження звань «народний (зразковий) аматорський колектив (студія)» у клубних закладах Новосанжарського району

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

IMG 13218

27 травня 2018 року в смт Нові Санжари, було проведено обласне свято «Прийди, прийди до мене, Неділенько зелена!» до дня Святої Трійці, в рамках якого обласна атестаційна комісія переглянула творчі програми аматорських колективів клубних закладів району на предмет підтвердження почесних звань «народний» та «зразковий».
Мистецький захід традиційно відбувся у парку «Перемога», де були розташовані виставки робіт народних умільців сільських рад району, зони торгівлі та відпочинку для дорослих і дітей.

Урочисто відкрили свято, привітали присутніх з Зеленою неділею керівники району та області: голова Новосанжарської райдержадміністрації Сергій Бульбаха, селищний голова Інна Коба, заступник директора Департаменту – начальник управління розвитку туризму, музейної справи та охорони культурної спадщини Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації Інна Шерстюк, директор Полтавського обласного Центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Полтавської обласної ради, член Національної Всеукраїнської музичної спілки
Дмитро Соколов.

У святковому концерті взяли участь 19 аматорських колективів, 7 окремих виконавців, всього 276 учасників з: Новосанжарських – Центру культури і дозвілля, навчально-виховного комплексу, управління праці та соціального захисту населення, Лелюхівського, Драбинівського, Стовбинодолинського, Малокобелячківського сільських будинків культури, Мушиногреблянського, Кунцівського сільських клубів, а також – Нехворощанської, Малоперещепинської, Руденківської об’єднаних територіальних громад. Звання «народний» підтверджували 2 колективи (29 учасників), «зразковий» – 3 колективи (110 учасників).
Концерт складався з яскравих виступів, різноманітних цікавих номерів у різних видах народної творчості: вокальному, хореографічному і театральному. На тематично прикрашеній сцені учасники аматорських колективів впродовж трьох годин дарували глядачам своє мистецтво.
Дякуючи якісній організаційній роботі працівників сектору культури і туризму Новосанжарської райдержадміністрації, Центру культури і дозвілля, керівників та учасників аматорських колективів, обласне свято «Прийди, прийди до мене, Неділенько зелена!» було проведено на високому мистецькому рівні.

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання