logo tourism

  • 220219
  • pori-roku-bogdana-pivnenko1
  • IMG-5541047fe46ec9ed980993188457ab64-V
  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG

Майстри народної творчості взяли участь в обласному етнофестивалі «Гелон-Фест»

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

IMG 14818

16-17 червня 2018 року відповідно до Плану роботи Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації в мальовничих околицях села Більськ Котелевського району відбувся обласний етнофестиваль «Гелон – Фест».
За сприяння Обласного центру народної творчості та культурно освітньої роботи Полтавської обласної ради в ньому взяли участь художники з Полтави та члени Полтавського осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України, які представили на фестивалі свій творчий доробок. В експозиції були представлені традиційні види ремесел Полтавщини: ткацтво, дереворізблення, килимарство, гончарство, вишивання, витинанка, лялькарство, соломо плетіння, декоративний розпис.

IMG 14918

На творчому майданчику майстри та художники Полтавщини проводили майстер – класи та відкривали секрети своєї майстерності гостям фестивалю. Особливу зацікавленість викликали майстер класи з гончарства від заслуженого майстра народної творчості України Спасьонова С.І. та члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України Тихонової Л.Ю, майстер-класи з вишивки технікою «білим по білому» від члена Національної спілки майстрів народного мистецтва Забори С.І. та лауреата міської премії В.Г.Короленка Коршунової О.В. та майстер-класи з ткацтва та килимарства проведені заслуженим майстром народної творчості Пілюгіним Є.І., членами НСМНМУ Дмитренко Н.Є. і Ануаровою В.І. Цікавим для гостей фестивалю був майстер клас по виготовленню ляльки з трави, що провела заслужений майстер народної творчості України Свиридюк Н.О.

IMG 15018

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання