logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

У Полтаві відзначили День Незалежності Америки

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

IMG 16918

4 липня 2018 року у приміщенні Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського у секторі «Вікно в Америку» відзначили День Незалежності Америки.
Захід організували та провели волонтери Корпусу Миру в рамках роботи клубу спілкування англійською мовою.

Всі присутні мали змогу дізнатися більше про історію святкування Дня Незалежності США від волонтера Peace Corps Ukraine (Корпусу Миру України) Linda Katz, взяти участь в англомовних іграх за участю волонтера Peace Corps Ukraine Kirsten Dyck, послухати музичні номери. Святкування продовжилось на відкритій території «Твій Простір» (поруч із музичним училищем), де всі присутні мали змогу покуштувати смаколики та поспілкуватися із носіями англійської мови.
Четвертого липня американці відзначають найбільше національне свято – День Незалежності. Саме в цей день у 1776 році тринадцять штатів східного узбережжя Америки проголосили незалежність від Британської імперії й перестали бути її колоніями. Декларацію Незалежності було одноголосно підтримано тринадцятьма штатами на конгресі в Філадельфії. Серед її підписантів був і майбутній президент США Томас Джефферсон.

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання