logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

Відбулось обласне свято «Купальські ігри на батьківщині М. Гоголя»

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

IMG 17218

Грандіозно та містично відсвяткували Івана Купала на батьківщині М.В. Гоголя у селі Гоголеве Шишацького району 6 липня 2018 року.
Організаторами свята стали Департамент культури і туризму облдержадміністрації та Національний музей-заповідник Миколи Гоголя, за підтримки Полтавської обласної державної адміністрації та Полтавської обласної ради.


Гостей свята розважали відомі артисти, працювало містечко майстрів, де можна було не лише ознайомитися з унікальними талантами наших земляків майстрів з вишивки, гончарства, килимарства та розпису, але й придбати на згадку їх сувенірну продукцію. На території святкування розташувалися імпровізовані столи-лави із тюків соломи, атракціони для дітей, а також пасіка Рудого Панька.
Феєричний виступ подарувала неперевершена оперна співачка Марія Максакова у супроводі Полтавського симфонічного оркестру, диригентом якого є народний артист України Віталій Скакун. Чудовим й незабутнім стало виконання композицій дуетом Марії Максакової та Алекса Луни – українського естрадного співака, володаря рідкісного голосу – контртенора. Фіналом грандіозного фестивалю стало символічне та традиційне пускання вінків на воду та запалення величезного вогнища.

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання