logo tourism

 • афіша Кочубеївскі скарби.11JPG
 • 25 квітня
   
   
 • укргрузфест2019jpg
 • кабачок 2019 1
 • 5 конкурсів Гадяч
 • Афіша 24

Перші святкові уроки у Полтавській бібліотеці

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

IMG 19018

3 вересня 2018 року у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара до початку нового навчального року провели низку заходів.
Цього дня для учнів Розсошенської гімназії та Полтавської загальноосвітньої школи № 19 в рамках Першого святкового уроку запропонували такі теми:
-«Розкажемо Європі про себе», для учнів 7-х класів. Діти пригадали основні відомості про Українську державу, дізналися, чим саме ми можемо пишатися у нашій історії та культурі та подивилися відео, присвячене відомим українським постатям;

- «Добротворення- наша мета», для учнів 9-го класу. Захід став гарним приводом переключитися від розслабленості літнього відпочинку до активізації критичного мислення та аналізу.
- «Українці серед інших європейських націй», у комплексному заході з елементами диспуту та ділових ігор учні аналізували схожість і відмінність менталітету та культурних традицій українців та народів деяких європейських країн, слухали та співали сучасні пісні про Україну, намагалися вгадати країни за звучанням їх гімнів, міркували над поняттями „справжній українець", „патріот", „скінхед", „ксенофоб", „расист". Дізнавалися про їстівні, пісенні та хореографічні, побутові та народно-промислові бренди України та інших країн, намагалися назвати події, досягнення та прізвища сучасників, якими можна пишатися українцям;
-«Прагнемо миру», учні дізналися цікаві факти з історії становлення інституту миру, подискутували про причини конфліктів та пацифізм, обговорили вклад молодіжних субкультур у збереження миру на планеті. Також школярі активно аналізували соціальну рекламу антивоєнного характеру і запропонували власні проекти громадських організацій, які популяризуватимуть мир.
-"Ти для професії – чи професія для тебе?" для учнів 10-го класу. Мрія і реальність – як їх поєднати? Як не помилитись у виборі своєї життєвої дороги, як обрати професію до душі, щоб бути щасливим у праці? Що пропонує український ринок праці для молодих? Яка формула вибору професії для прийняття оптимального рішення? Відповіді на ці та ряд інших питань школярі почули в ході даного заходу.
-Кінематографічно-літературний колаж «Подорож поштою». Старшокласники Полтавської загальноосвітньої школи №19 взяли участь у цікавій інтерактивній лекції про історію створення інституту пошти, переглянули фрагмент фільму за романом Террі Пратчетта, намалювали та презентували власну марку.
-«Історія нескорених», для учнів 11-го класу. Учасники заходу дізналися про найгероїчнішу сторінку історії України ХХ століття – жертовну боротьбу бійців Української Повстанської Армії та підпілля Організації Українських Націоналістів з режимами комуністів і нацистів. Присутні послухали Гімн ОУН, присягу воїна УПА, повстанські марші та пісні. Переглянули уривки з художніх та документальних фільмів, ознайомилися з історичними працями та художньою літературою на цю тему, одержали списки книг, наявних у фонді бібліотеки, і перелік кіноробіт для самостійного ознайомлення.

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання