logo tourism

  • 220219
  • pori-roku-bogdana-pivnenko1
  • IMG-5541047fe46ec9ed980993188457ab64-V
  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG

Мала академія наук провела VII обласну науково-практичну конференцію

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

IMG 19918

28 вересня 2018 року у приміщенні Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського відбулася VII обласна науково-практична конференція «Пізнання історичної минувшини в іменах - підґрунтя освіти нації».
Мета заходу: висвітлення життєвого та творчого шляху полтавців у різних галузях науки, техніки та мистецтва. Конференція присвячена діяльності тих славних полтавців, для яких 2018 рік є ювілейним.

До участі у конференції запросили почесних гостей:
- начальника відділу позашкільної освіти, виховної роботи, координації роботи закладів вищої освіти, науки та інноваційної діяльності Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації  Олену Ухань;
- директора Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського Олександра Супруненко, а також викладачів закладів вищої освіти міста Полтава.
Конференція включала роботу чотирьох секцій, згідно з профілями науково-дослідницької діяльності Малої академії наук:
-суспільного,
-гуманітарного,
-природничого,
-фізико-математичного і технічного.
Також на конференцію запросили понад 130 старшокласників з різних куточків області, кандидатів та дійсних членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України.
Захід проходив за сприяння Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського.

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання