logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

У Полтаві відкрили фотовиставку «Наші Берегині»

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

000033

6 березня 2019 року у приміщенні Полтавського музею авіації і космонавтики, до Міжнародного жіночого дня 8 березня, відбулося відкриття виставки світлин «Наші Берегині».

Автор світлин військовий кореспондент, підполковник Володимир Лазарєв. Створення фотовиставки, присвяченої участі жінок-військовослужбовців ЗСУ у бойових діях проти російсько-окупаційних військ на Сході України, є даниною шани та глибокої поваги мужності, героїзму та самовідданості наших Берегинь. На виставці особисто автором було презентовано 24 світлини, на яких зображено обличчя справжніх захисниць України на Східному фронті, учасниць ООС.

Світлини охоплюють часовий період з 2015 по 2019 рр. Їхня географія включає усю лінію розмежування Донецької та Луганської областей, починаючи від Широкіного на півдні і до Станції Луганської, що на півночі. Виставка ініційована військовими журналістами інформаційної редакції інформаційного агентства Міністерства Оборони України за сприяння та підтримки командування Полтавського гарнізону.

На захід завітали керівництво 18-ої окремої бригади армійської авіації, курсанти Військового коледжу сержантського складу ВІТІ ДУТ, учасники ООС, громадські активісти, історики, краєзнавці. 

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання