logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

У Полтаві презентували проект«Малі міста – великі враження»

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

000082

22 квітня 2019 року у приміщенні Полтавської державної адміністрації  презентували проект «Малі міста – великі враження», на реалізацію якого у 2019 році виділено 50 млн грн. Проект «Малі міста – великі враження» був ініційований у 2017 році, що сприятиме подальшому культурно – економічному розвитку територій. Міністерство культури України, зокрема Український Центр культурних досліджень визначені головними координаторами проекту «Малі міста – великі враження», який підтримав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. Підставою для проведення конкурсу є наказ Міністерства культури України №97 від 11.02.2019, зареєстрований в Міністерстві юстиції України від 20.03.2019 за N 273/33244 «Про затвердження Положення про конкурс культурно-мистецьких проектів «Малі міста – великі враження».

Метою конкурсу є :

- посилення інтеграції культурної спадщини в життя громад;

- впровадження кластерних моделей розвитку культури в громадах в умовах децентралізації;

- підвищення економічної привабливості культурної спадщини та її сталого використання;

- залучення зацікавлених сторін до використання ресурсу культурних спадщини та креативних індустрій для розвитку громад.

У Конкурсі беруть участь подані органами місцевого самоврядування, юридичними особами всіх форм власності, творчими спілками, фізичними особами – підприємцями, культурно-мистецькі проекти, що мають на меті розвиток культурного простору України на основі використання соціально-економічного потенціалу об’єктів культурної спадщини та елементів нематеріальної культурної спадщини для розвитку, посилення інвестиційної та туристичної привабливості населених пунктів із загальною чисельністю населення до 50 тис. осіб.

очікувана сума коштів з державного бюджету становить:

для «малих» проектів – від 100 000 до 250 000 гривень;

для «середніх» проектів – від 250 001 до 1 000  000 гривень;

для «великих» проектів – від 1 000 001 до 5 000 000 гривень.

На зустріч запросили представники органів місцевого самоврядування та творчих спілок, представників громадських організацій та представників структурних підрозділів Департаменту культури і туризму.

Під час зустрічі відбулася презентація проекту, були надані методичні рекомендації по заповненню форм для участі у конкурсі, представлені успішні проекти, втілені у 2018 році в рамках конкурсу "Малі міста - великі враження". Серед переможців минулого року є й проект з Полтавщини «Фестиваль молодих сучасних театрів у Гадячі», наголосила директор Департаменту культури і туризму Валентина Вождаєнко. Також всі присутні мали змогу поставити питання та почути змістовну відповідь. Презентувала проект керівникам творчих спілок та організацій, представниця «Регіонального представництва українського центру культурних досліджень», регіональний представник УЦКД у Харківські Полтавській, Кропивницькій та Черкаських областях Ірина Каць. Партнери проекту Асоціація сільських, селищних рад та об'єднаних громад України та Асоціація міст України.

Заявки для участі у конкурсі  подають на електронну адресу Організаційної групи (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) за формою, встановленою Мінкультури.

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання