logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

Відбулася нарада з питань підготовки до XIII Міжрегіональної виставки-турсалон "Відпочивайте на Полтавщині"

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

000083

23 квітня 2019 року у кім. 219 (приміщення Полтавської облдержадміністрації) Департаментом культури і туризму Полтавської облдержадміністрації проведено нараду з питань підготовки до ХІІІ Міжрегіональної виставки-турсалону «Відпочивайте на Полтавщині!», яка відбудеться18-19 травня 2019 рокуу м. Полтаві в рамках святкування Дня Європи відбудеться виставка-ярмарок, 19 травня інформаційний тур у            с. Гоголеве Шишацького району для представників туристичного загалу області та гостей з інших областей України.

          Головним напрямком проведення виставки-турсалону 2019 року є гастрономічна тематика, відродження та популяризація культурних цінностей, відродження та збереження народних, родинних традицій. До участі у заході запрошуються: представники регіонів України, заклади харчування, садиби сільського зеленого туризму, майстри народних промислів та гастрономічних виробів традиційної полтавської кухні, творчі колективи, ВУЗи м. Полтави, туристичні агенції.  

          Разом з тим, одночасно у ці дні будуть проводитися: колоритне свято обласного рівня: «Решетилівська весна» (м. Решетилівка) та 50-річний ювілей з дня відкриття Миргородського літературно-меморіального музею Д. Гурамішвілі, за участю представників грузинської спільноти в Україні           (м. Миргород).

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання