logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

Визначено переможців обласного конкурсу "Найкращий читач Полтавщини-2019"

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

000004j

14  травня 2019 р. у Полтавській обласній бібліотеці для дітей                         ім. Панаса Мирного відбувся  III етап обласного конкурсу "Найкращий читач Полтавщини", у якому змагалися 55 школярів – переможців  районних, міських етапів конкурсу та бібліотек об’єднаних територіальних громад з різних куточків Полтавщини. Важливою умовою участі дітей у конкурсі було читання книг поза шкільною програмою та ведення читацького щоденника. Журі враховувало його зміст і оформлення при нарахуванні додаткових балів кожному конкурсанту.

І ось позаду літературні змагання і – хвилююча мить оголошення переможців. Серед учнів 6-х класів перемогу здобули:  Савченко Юлія                           (м. Лубни),  Давидова Анастасія (Великобагачанський район), Ревуцька Юлія (Лубенський район); серед учнів 7-х класів – Сененко Владислав (Лубенський район),  Задорожна Валерія (смт Котельва),  Гнатик Артем (Миргородський район).  Вони отримали дипломи та сувеніри від Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації.  

Окрім літературних змагань діти  взяли  участь в іграх, розвагах, патріотично-військовому квесті, організованому спільно з Полтавською філією ВГО "Українська Асоціація інвалідів АТО", громадським формуванням "Доброволець", громадською організацією "Єдність та братерство",                            179 об’єднаним навчально-тренувальним центром військ зв’язку, а також поласували смачним кулішем.

Тож щиро вітаємо переможців  обласного конкурсу "Найкращий читач Полтавщини" та бажаємо нових цікавих і незабутніх вражень від зустрічей з книгою!

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання