logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • шар гора
  • афіша БАРВИ

У Полтаві презентували соціально значуще видання дитяча книга «Осінинка»

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

000018

6 червня 2019 року у приміщенні Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. П. Котляревського відбулася презентація книги Ірини Гарець «Осінинка». Гарець Ірина — українська драматургиня, кураторка, керівниця соціальних проектів, керівниця Театр сучасного діалогу та Полтавської театральної лабораторії «ПолТеЛа». Уродженка Полтави наразі мешкає у Львові. Книга побачила світ у видавництві “Дивосвіт” на замовлення Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації за планом випуску соціально значущих видань. Головна героїня Катруся вирушає з батьками до лісу, де знайомиться з чарівною істотою Осінинкою, яка допомагає природі підготуватися до зими.

Головне завдання автора у казковій формі виховати у дітей екологічну свідомість. Крізь призму пригод головної героїні діти зможуть познайомитися з проблемами забруднення навколишнього середовища. Дізнаються навіщо птахи відлітають у вирій, навіщо деревам необхідно обов’язково восени скидати листя, чому взимку ведмедям потрібно спати і т.д. Зокрема, авторка порушує тему доцільності зоопарків, де дикі тварини утримуються у незвичних для них умовах і страждають через людський егоїзм.

Така книга наразі дуже актуальна й допоможе батькам та вчителям виховати у дітей шанобливе ставлення до природи та тварин, навчать любити й берегти їх.

Книга вийшла тиражем 300 примірників на замовлення Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації за планом випуску соціально значущих видань.

Про роботу над книжкою розповіла авторка, дизайнер Сергій Макаренко, видавець Ганна Грибан.

У фондах бібліотеки є три примірника книжки.

Популярні сторінки

Важливі посилання