logo tourism

  • афіша Кочубеївскі  скарби.11JPG
  • 100819

Представники Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації прийняли участь у Другому міжнародному ярмарку грантів у сфері культури

. Опубліковано у Звіти про виконання заходів

000026і 2 липня у НСК "Олімпійський"  (м. Київ) відбувся “Другий  міжнародний ярмарок грантів у сфері культури”, організований Національним Бюро програми ЄС “Креативна Європа” в Україні за підтримки Українського культурного фонду. Міжнародний ярмарок грантів у сфері культури став ефективним майданчиком для спілкування між грантодавцями та представниками культурних і креативних індустрій, які перебувають у пошуку фінансової підтримки для своїх культурних проектів та ініціатив в Україні. 

 

Перший заступник Міністра культури України Світлана Фоменко, під час свого виступу відзначила, що Ярмарок грантів набуває системності і сталості, а також висловила сподівання, що ця тенденція  в майбутньому матиме продовження. «Ми живемо в такий час, коли всі суспільні сфери страждають від надмірної стандартизації і уніфікації послуг, тому саме креативність, саме культурна сфера, може стати тим рушієм і  драйвером, який  виведе нас на абсолютно новий рівень суспільного розвитку. Мінкультури не залишилось осторонь цих процесів, у 2017 році з’явилося дві абсолютно інноваційні інституції – Український інститут книги та Український культурний фонд, їх  діяльність ще молода, але дуже ефективна і якісна», -  зазначила Світлана Фоменко.

Популярні сторінки

Останні сторінки

Важливі посилання