Previous Next

Фестиваль народної творчості «Омельницьке розмаїття - 2021»

11 вересня 2021 року в Омельницькій сільській громаді Кременчуцького району гучно та на позитиві пройшов XII регіональний фестиваль народної творчості  «Омельницьке розмаїття  - 2021».

Працівники КУ «Обласний Центр народної творчості та культурно-освітньої роботи" Полтавської обласної ради, були запрошені до роботи у складі журі фестивалю. Вони відзначили високу професійну майстерність кращих колективів у 12 номінаціях фестивалю, а також побажали всім присутнім творчого натхнення у подальшому розвитку народного аматорського мистецтва.

Захід розпочався - урочисто з вітальних слів, проголошених головою Кременчуцької районної ради - Олегом Лєдніком, депутатом Полтавської обласної ради – Олегом Дядиком та головою Омельницької територіальної громади - Андрієм Пирогом. Усього у фестивалі взяли участь учасники з 29 клубних закладів з них 5 - територіальних громад, 4 - Центрів культури та дозвілля, 2 - селищних ради, 3 - селищ міського типу Полтавської області, всього - 207 учасників. Загалом захід відбувся на піднесеній ноті любові до музики, співу і танцю.


Надрукувати   E-mail