Previous Next

Огляд-конкурс народної творчості «В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля» в Кобеляцькій міській територіальній громаді

25 вересня 2021 року в Кобеляцькій міській територіальній громаді проведено обласний огляд-конкурс народної творчості «В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля», присвячений 30-тій річниці Незалежності України. В рамках проведення огляду-конкурсу атестаційна комісія по присвоєнню, підтвердженню та позбавленню звання «народний (зразковий) аматорський колектив (студія)» переглянула творчі програми аматорських колективів, які мають почесні звання.

У звітному концерті взяли участь 24 аматорські колективи, 247 учасників (в тому числі малі форми) з Морозівського, Мартинівського, Лебединського, Гарбузівського, Ганжівського, Перегонівського, Красненського сільських клубів, Канавського, Придніпрянського, Сухинівського, Озерського, Шенгурівського, Іванівського, Світлогірського сільських будинків культури, Центру культури і дозвілля Кобеляцької міської територіальної громади та Кобеляцького професійного аграрного ліцею.

Звітна програма була насичена різножанровими концертними номерами, що створювали позитивну та святкову атмосферу для всіх присутніх.

Особливо варто відзначити учасників хореографічного колективу «Грація», народного аматорського хору «Криниця» та народного театру Кобеляцького центру культури і дозвілля. Народний аматорський танцювальний колектив «Барвінок» та народний фольклорний ансамбль «Кобеляцькі джерела» дарували глядачам справжню насолоду.

Своїм злагодженим і професійним виконанням, в якому поєдналися врівноважений стрій і ансамбль, динаміка, сценічний образ і артистизм, зачарував глядачів та членів атестаційної комісії народний аматорський хор «Чисті криниці» Державного професійно-технічного навчального закладу «Кобеляцький професійний аграрний ліцей».

Окрім виконавської частини та концерту, присутнім на святі запропонували переглянути виставку творів умільців народного мистецтва під назвою "Майстри Кобеляцького краю", на якій представлено вишиті рушники і сорочки, картини та ікони, ляльки і мило ручної роботи, короваї, гердани і вироби з бісеру. Майстри розмістилися у холі Кобеляцького центру культури і дозвілля.

Результатом проведення огляду-конкурсу народної творчості «В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля» стало те, що аматори Кобеляцького краю продемонстрували високу виконавську майстерність, різножанровий репертуар та наявність відповідної підготовки


Надрукувати   E-mail