Previous Next

Обласний семінар-практикум "Послуги дитячої бібліотеки: новий вектор діяльності"

12 жовтня 2021 року в Полтавській обласній бібліотеці для дітей ім. Панаса Мирного відбудеться обласний семінар-практикум для працівників публічних бібліотек сільських, селищних, міських рад територіальних громад області, що обслуговують користувачів-дітей, "Послуги дитячої бібліотеки: новий  вектор діяльності", організатором якого є бібліотека.

Мета професійного зібрання підвищення кваліфікації бібліотечних працівників в напрямку впровадження нових послуг та інформаційних продуктів, розвитку онлайнових сервісів; трансформації соціальної місії та інформаційної функції бібліотеки в сучасних умовах.

У роботі семінару-практикуму візьмуть участь: ековолонтер, керівник відділу охорони навколишнього середовища Харківсько-Полтавської єпархії ПЦУ Теймурозян Людмила Федорівна; викладачі Полтавської дитячої художньої школи Оксана Семер'янова, Дарія Тарасенко; фахівці Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки   Ірина Ковач Миколаївна та Ірина Срібна.  

У рамках семінару будуть обговорені питання: рекламно-комунікативна діяльність дитячих бібліотек; формування екологічної свідомості дітей та підлітків; сучасні інноваційні технології в робот бібліотек з користувачами-дітьми; формування інформаційної культури та медіаграмотності дітей; сучасна українська література для дітей та ін.

Під час обговорень учасники семінару поділяться своїм досвідом роботи, обговорять проблеми та окреслять нові завдання щодо подальшої діяльності.  


Надрукувати   E-mail