Previous Next

Зум-нарада з Міністром культури та інформаційної політики Олександром ТКАЧЕНКОМ та робочою групою

 22.11.2021 відбулася зум-нарада з Міністром культури та інформаційної політики Олександром ТКАЧЕНКОМ та робочою групою з обговорення варіантів механізму імплементації програми сертифікатів, за якою українці, щеплені двома дозами ковід-вакцини, зможуть отримати 1000 гривень.

Програма запроваджена в першу чергу для підтримки малого та середнього бізнесу, зокрема п'ять напрямків, які найбільше постраждали під час введення карантинних обмежень: креативні індустрії, кіно, театри, музеї, спорт та спортивні центри, авіа та залізничні перевезення.

Програмою можна буде скористатися через додаток або портал "Дія" за наявності відповідних цифрових сертифікатів про щеплення.

"Дія" сформує віртуальну картку, якою можна буде оплачувати послуги лише з цих п'яти напрямків.

Президентом України анонсовано запуск програми сертифікатів з 19 грудня 2021 року по 18 грудня 2022 року для відвідування закладів культури, зокрема, театрів та музеїв провакцинованими громадянами України. Наразі до 19 грудня надано доручення встановити платіжні термінали для відпрацювання механізму технічної реалізації програми.


Надрукувати   E-mail