Previous Next

Онлайн-обговорення з зацікавленими сторонами та громадами носіїв елементів, що внесені до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини України від Полтавської області

23 листопада 2021 року відбулося онлайн-обговорення з зацікавленими сторонами та громадами носіїв елементів, що внесені до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини України від Полтавської області.

На зустрічі обговорено, що зроблено громадами носіїв, зацікавленими організаціями від часу внесення елементів «Технологія виконання вишивки «білим по білому» селища Решетилівка Решетилівського району Полтавської області», «Традиції рослинного килимарства селища Решетилівка Решетилівського району Полтавської області» та «Опішнянська кераміка» до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини. Обговорювалися також можливі загрози, перспективи розвитку елементів, участь громад у підготовці охоронних планів.

Обговорення ініційоване ГО «Центр розвитку «Демократія через культуру», ГО «Культурний діалог», регіональним представником Українського центру культурних досліджень (м.Кременчук) у співпраці та за підтримки.


Надрукувати   E-mail