Previous Next

Онлайн нарада з Міністром культури та інформаційної політики України

24 листопада, в онлайн режимі відбулася нарада під головуванням Міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка.

На порядок денний винесено питання виконання пунктів протокольного рішення за підсумками онлайн наради Міністерства культури та інформаційної політики України із представниками обласних та Київської міської державних адміністрацій від 19.10.2021. Зокрема, йшлося про стан внесення об’єктів нерухомої культурної спадщини до реєстру нерухомих пам’яток культурної спадщини, про розвиток народних художніх промислів та здійснення контролю за дотриманням законодавства щодо виключення з базової мережі закладів культури (реорганізації, ліквідації), з дотриманням Державних соціальних нормативів забезпечення населення публічними бібліотеками в Україні.

Окремо розглянуто питання 100 % вакцинації як працівників закладів культури, так і споживачів культурних послуг (відвідувачів чи глядачів). Тільки за умови дотримання цих вимог можливе функціонування закладів сфери культури в карантинних умовах.


Надрукувати   E-mail