Дати наступних регіональних туристичних конференцій

Дати наступних регіональних туристичних конференцій

Увага! Державне агентство розвитку туризму України оголосило дати усіх наступних регіональних туристичних конференцій.

- 27.11. - м. Тернопіль (Тернопільщина, Івано-Франківщина, Львівщина, Буковина)

- 28.11. - м. Рівне (Рівненщина, Хмельниччина, Житомирщина, Волинь)

- 04.12. - м. Миколаїв (Миколаївщина, Одещина, Херсонщина)

- 05.12. - м. Кропивницький (Кіровоградщина, Вінниччина, Полтавщина, Черкащина)

 У заході візьмуть участь представники ДАРТ, ОДА, місцевих державних органів влади, навколишніх ОТГ та туристичного бізнесу.

Під час конференції відбудеться обговорення нового Закону України «Про туризм» та планів роботи ДАРТ, законодавчого закріплення понять Організацій з маркетингу дестинацій (Destination Management Organization) та Національної туристичної організацій та їх організаційно правової форми.

Головною метою заходів є створення Комісії із туризму при ДАРТ, учасниками якої зможуть стати представники організацій (Асоціації, ГС, ГО, Туристичні кластері тощо), які консолідують туристичний бізнес України в областях.

Організаціям, що бажають взяти участь у регіональних конференціях, як представники таких об’єднань, необхідно заповнити форму реєстрації: https://forms.gle/rD1zRe26LrdmmjqR6

Представникам туристичного ринку, що бажають відвідати туристичний захід у регіоні потрібно заповнити форму за посиланням: https://cutt.ly/zTmTIvR

У зв'язку із карантинними умовами проведення заходів кількість учасників обмежена. Участь у заході офлайн можлива виключно за наявності COVID-сертифіката або негативного результату ПЛР- чи експрес-тесту.


Надрукувати   E-mail