Previous Next

У Полтаві презентували моно виставу «Котляревський у персоналіях».

6 вересня 2019 року у приміщенні Полтавського академічного обласного театру ляльок відбулася презентація соціально-культурного мультимедійного проекту «Котляревський у персоналіях», присвяченого 250-й річниці від дня народження І. П. Котляревського.


Проект покликаний за допомогою сценічних та анімаційних мультимедійних засобів перенести глядача в ту історичну епоху, де жив і творив сам Іван Петрович Котляревський. На сцені за допомогою картин-витинанок оживають Ізмаїл Срезневський і Михайло Щепкін, Гоголь-батько та Гоголь-син, звучать пророчі слова Тараса Шевченка- саме через цих видатних осіб в уяві постає цілісний образ митця, патріота, гуманіста, громадського діяча та педагога. Створений проект з просвітницькою метою для учнів старшої школи, студентства та дорослого глядача для поглиблення знань та популяризації даної теми серед громадськості.
Про пересічну та неординарну постать самого Івана Котляревського відомо не так багато. Фактами про нього ми завдячуємо офіційному листуванню та спогадами сучасників. Втілення проекту стало можливим завдяки режисеру-постановнику, автору сценарію вистави Юлї Шевченко та акторці Олени Суптелі.
Привітати з прем’єрою колектив театру завітала директор Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації Валентина Вождаєнко.