Previous Next

Інформація про проведення обласного огляду народної творчості «Де згода в сімействі», присвяченого 250-річчю від дня народження класика української літератури І.П. Котляревського в м. Миргород

Миргородщина – хліборобський край, який поєднав у собі славетну історію, щедру природу і людську рукотворну красу, подарував світу багатьох діячів культури та мистецтва, освіти та науки, громадських та політичних діячів, серед яких: письменники – Микола Гоголь та Панас Мирний, живописець – Володимир Боровиковський, художник – Григорій Ксьонз, історик і перекладач – Сергій Буда, єпископ Костромський і Галицький – Григорій Андрієвський та інші.

З містом Миргород поєднали своє життя: грузинський поет – Давид Ґурамішвілі, письменник і громадський діяч – Василь Капніст, художник – Василь Кричевський, гетьман Правобережної України – Стефан Куницький, філософ – Григорій Сковорода.

         19 жовтня 2019 року в глядацькій залі Миргородського районного будинку культури відбувся творчий звіт художніх колективів та окремих виконавців м. Миргород в рамках обласного огляду народної творчості «Де згода в сімействі», присвяченого 250-річчю від дня народження І.П. Котляревського.

         В огляді народної творчості взяли участь 15 аматорських колективів та 7 окремих виконавців, всього 128 учасників, з Палацу культури курорту «Миргород», центру культури та дозвілля, міського будинку культури, центру естетичного виховання, дитячої музичної школи імені А.П. Коломійця.

         Аматори показали високохудожній та різножанровий звітний концерт, представивши – вокальне, інструментальне, хореографічне, циркове та театральне мистецтво.

Заключним акордом звітного концерту стало спільне виконання пісні І.П. Котляревського та М.В. Лисенка «Де згода в сімействі».


Надрукувати   E-mail