Previous Next

У Полтаві відбулося відкриття виставки «Сучасна фотографія на фоні чорного квадрату Малевича»

12 лютого 2019 року у приміщенні Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара відбулася презентація виставки «Сучасна фотографія на фоні чорного квадрату Малевича».

Вже не перший раз у мистецькій вітальні Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара проходить презентація виставок, приурочених до певних визначних дат. Цього разу мова йшла про українського художника-авангардиста, одного із засновників нових напрямків в абстрактному мистецтві — супрематизму та кубофутуризму Казимира Малевича.

На захід завітали учні 7-х класів Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5. Під час заходу діти ознайомилися з біографією та життям видатного митця, переглянули документальні архівні відео часів життя художника та дізналися про напрямки живопису, які приніс та популяризував Казимир Малевич.

Після заходу учні мали можливість переглянути фотовиставку, присвячену найвідомішій картині художника «Чорний квадрат», та побачити поєднання жанрів живопису та фотографії на фоні всесвітньо відомого шедевра. Також учасники заходу мали змогу дізнатися цікаві факти, побачити відео про найвідомішого художника та його роботи за допомогою QR кодів.


Надрукувати   E-mail