На Полтавщині відбулась виставка видатного фотографа Миколи Галушки

На Полтавщині відбулась виставка видатного фотографа Миколи Галушки

Кількасот унікальних фотографій ілюструють сільське життя 50 – 80-х років ХХ століття на Полтавщині. «Українці повинні зберігати пам'ять про свою довгу і складну історію. Полтавщині є про що згадати, про що вшановувати пам'ять і чим пишатися», - сказала організаторка фотовиставки, авторка проєкту Аптеки-музею в с. Рашівка Юлія Кобізька. За її словами, завдяки таким митцям, полтавчани можуть завжди пам'ятати своє минуле.

Микола Федорович Галушка (1939 – 1987) фотографуванням почав захоплюватися ще в студентські роки, коли фототехніку було ще важко купити. Не маючи спеціальної освіти, самотужки вивчив правила композиційної побудови кадру, принципи роботи різних фотокамер, проявки плівки, змішування реактивів та інші необхідні навички.

Завдяки його захопленню залишилося кількасот унікальних фотографій села та околиць, людей та подій, які яскраво ілюструють життя с. Рашівки Гадяцького району 50 – 80-х років ХХ століття.

На фотовиставці вперше представлені роботи, зроблені ним в період 1950 -1987 років, а також унікальні світлини з приватного архіву.


Надрукувати   E-mail