Previous Next

На Полтавщині презентовано туристичний проект – стадітур «Омельницькими стежками, що ведуть у дитинство»

Відповідно до Обласної програми розвитку туризму і курортів на 2016-2020 роки, з метою проведення туристичної промоції Полтавщини, зокрема зимового сезону, 13 грудня 2019 року у

с. Омельник Кременчуцького району Полтавської області Департамент культури і туризму Полтавської облдержадміністрації спільно з Омельницькою об’єднаною територіальною громадою (голова – Олександра Шереметьєва) презентували туристичний проект - стадітур «Омельницькими стежками, що ведуть у дитинство». Презентація включала представлення туристичного продукту для його актуалізацію під час різдвяних та новорічних свят сезону 2019-2020 та відвідування садиб зеленого туризму з майстер класами, пов’язаними зі старовинним українським побутом та традиціями. Зокрема, розпалювати піч, випікати хліб, приготувати борщ та вергуни можна у садибі «В гостях у тьоті Моті». Поворожити та долучитися до магії учасники заходу змогли у садибі «Під знаменами чародійства». У садибі «Затишний вікенд» у світському салоні представлено побут славного козацького роду Трушевських. У вишуканому середовищі учасники туру слухали класичну музику, поезію, обговорювали важливі теми людського буття.
Учасниками стадітуру «Омельницькими стежками, що ведуть у дитинство» стали представники туристичних агенцій м. Полтави, засоби масової інформації та органів державної та місцевої влади. По результатам стадітуру обговорено можливі шляхи його презентації туристичними фірмами м. Полтави.


Надрукувати   E-mail