Previous Next

БРАВО, МАЕСТРО! Культурна спільнота Полтавщини вітає Маестро з ювілеєм!

22 лютого свій поважний 70-літній ювілей відзначає народний артист України, композитор, член Національної спілки композиторів України, засновник та художній керівник і головний диригент Полтавського академічного симфонічного оркестру ВІТАЛІЙ МИХАЙЛОВИЧ СКАКУН.

Віталій Михайлович все свідоме життя присвятив Її Величності Музиці, ще будучи студентом Київської консерваторії ім. П.І. Чайковського, у якості диригента Київського оркестру народних інструментів плідно співпрацював з метрами сольного співу України А. Солов’яненком, Є. Мірошниченко, А. Мокренком, А. Кочергою,            Л. Забілястою, Д. Гнатюком та іншими видатними співаками.

            У 90-ті роки Віталій Михайлович пов'язав свій творчий і життєвий шлях з Полтавою, де на початку нинішнього століття, продовжуючи великі традиції                     першого організатора і диригента оркестру Д. Ахшарумова, створив повноцінний симфонічний оркестр при Полтавському обласному українському музично-драматичному театрі ім. М.В. Гоголя, незмінним творчим керівником і натхненником якого залишається дотепер.  

           Композитор В.М. Скакун – лауреат Обласної мистецької премії ім. Панаса Мирного і Міжнародного Академічного Рейтингу популярності «Золота фортуна» за створення музики до вистав за творами Миколи Гоголя та Івана Котляревського.  Віталій Скакун – автор великої кількості самодостатніх концертних програм для симфонічного оркестру, які складаються з музичних творів світових й українських класиків і сучасних композиторів, автор пісень на вірші полтавських поетів, зокрема таких, як «Ода Полтавському краю», «Україна моя», «Ковил-трава», «Осінній вальс», «Ти чуєш, як серце співає?», «Поема про матір», триптих «Три романси любові», композитор, створив відомі симфонічні твори «Гопак» та «Весна».

            За швидкоплинними літами митця з великої літери криється нелегкий але дуже насичений творчими пошуками і мистецькими звершеннями шлях утвердження майстерності, зростання та примноження здобутків у царині високого музичного мистецтва.

                        ТОЖ ВІД ЩИРОГО СЕРЦЯ ВІТАЄМО СЛАВНОГО ЮВІЛЯРА!

            Бажаємо Вам, шановний Віталію Михайловичу, щоб кожен новий день ставав щедрим на непереможні успіхи, багатим на радісні звістки, приємні серцю події, нові творчі досягнення й несподівано приємні злети!

            Зичимо постійного відчуття щастя і радості від щоденного наповнення світу чудовими шедеврами і приголомшливими мистецькими доробками!

            Нехай даний Вам талант ще більше розкривається у всіх гранях, а творча енергія залишається потужною і нескінченною та нехай з кожним помахом Вашої диригентської палички стається нове диво!

 

            Віншуємо Вас на щастя і многії літа!


Надрукувати   E-mail