Previous Next

29 лютого 2020 року з нагоди Всесвітнього дня екскурсовода Департаментом культури і туризму Полтавської облдержадміністрації було проведено урочистий захід з відзначення кращих практиків екскурсійної діяльності в області

29 лютого 2020 року з нагоди Всесвітнього дня екскурсовода Департаментом культури і туризму Полтавської облдержадміністрації було проведено урочистий захід з відзначення кращих практиків екскурсійної діяльності в області.

Головним меседжем заходу було представлення нових туристичних локацій: свята Масляної у смт Диканьці, оновлені виставкові зали у Картинній галереї М.К. Башкірцевої та меблів, що належали князю Кочубею у Диканському історико-краєзнавчому музеї Д.М. Гармаша.
До участі у заході запрошені представники туристичного загалу області: екскурсоводи, туристичні агенції, представники органів місцевого самоврядування. Привітати нагороджених завітав також голова Диканської райдержадміністрації Скиба Євгеній Ігорович.
Серед нагороджених екскурсоводів були представники галузі, що зробили свій внесок у розвиток соціальних туристичних проєктів, представлення регіону на Всеукраїнському рівні та створили нові екскурсійні продукти. Зокрема, від Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації подяки отримали Кузьменко Наталія та Лавріненко Алла (екскурсоводи Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського), Охріменко Лариса (екскурсовод Історико-культурного заповідника «Більськ»), Гавриш Лариса (екскурсовод Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному) та Єнко Ярослав (екскурсовод з Національного музею-заповідника М.В. Гоголя).
Нагадаємо, що наразі Департаментом культури і туризму Полтавської облдержадміністрації зініційовано початок збору даних серед надавачів туристичних та екскурсійних послуг для додаткової промоції представників галузі. За додатковою інформацією рекомендуємо звертатися за тел. (0532) 60-63-69 або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..


Надрукувати   E-mail