Previous Next

Найщиріші привітання з нагоди Міжнародного дня театру! Вітаємо представників вічного і прекрасного театрального мистецтва!


Полтавська театральна традиція вельми багата на відомі імена і потужна у своїй пам’яті та повазі до славетних постатей від Івана Котляревського, Михайла Щепкіна, Марії Литвиненко-Вольгемут, Івана Козловського до багатьох театральних діячів-сучасників, вартих нашої згадки, творчі надбання яких знаходять своє продовження у розвитку теперішньої театральної історії Полтавщини, багатої талановитими та обдарованими особистостями.


Служителі Мельпомени – надзвичайні люди, адже вони володіють талантом змушувати оточуючих радіти і плакати, переживати і співчувати, тож мають неабиякий вплив на наші серця, почуття, думки! До мистецької армії таких служителів драматичному мистецтву відносяться і учасники самодіяльних народних театрів, багато хто з яких свою майстерність впливу на людські душі, вже два роки поспіль демонстрував на фестивалі молодих сучасних театрів – культурно-мистецькому стартапі, що відбувався у рамках проєкту «Малі міста – великі враження» у Гадячі.
Театральне мистецтво – своєрідне дзеркало, у якому відображаються характерні особливості життя суспільства, його прагнення, духовний потенціал, негативні й позитивні тенденції його розвитку.
З великою повагою та безмежною вдячністю за самовіддану творчу працю, за новітні мистецькі підходи до роботи у сучасних ДИСТАНЦІЙНИХ умовах, сердечно вітаємо з професійним святом – Міжнародним днем театру, колективи Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя та Полтавського академічного обласного театру ляльок.
Щиросердно та з радістю зичимо і театральним фахівцям, і аматорам театральної справи натхнення та мирного неба для добрих діянь, які є безперечною запорукою досягнення благочинної мети – розквіту сильного духовно, самодостатнього і благополучного українського суспільства!
Міцного здоров’я – вам і вашим рідним та близьким!


Надрукувати   E-mail